Project Manager

Agata Pernach

Doświadczenie

Z wykształcenia pianistka. Z powołania – idealistka i entuzjastka marketingu. Zanim rozpoczęła współpracę z Partners International, zdobywała doświadczenie w jednej z największych agencji digital marketingowych w Warszawie, a następnie w branży fashion w sektorze premium.

Obecnie poszerza swoją wiedzę i kompetencje o rynek mieszkaniowy. Pracę w Partners International rozpoczęła od wsparcia sprzedaży, marketingu ofert oraz opieki nad firmowymi profilami social media, a dziś w zespole rynku pierwotnego odpowiada za sprzedaż i rozwój projektów deweloperskich.

 

Kwalifikacje

Jest absolwentką fortepianu na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina i menadżerskich studiów podyplomowych. Ukończyła liczne kursy językowe. Biegle włada językiem angielskim i włoskim w stopniu komunikatywnym.

Zainteresowania

Miłośniczka Toskanii oraz włoskiej kuchni i sztuki. W każdej dziedzinie życia stawia na rozwój. Interesuje się psychologią i uwielbia spędzać czas z ludźmi. Nie wyobraża sobie świata bez dobrych filmów, muzeów i jogi.

Offmarket

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.