Real Estate Advisor

Agnieszka Piontek

Doświadczenie

Do niedawna dyrektor wiodącej agencji modelek w Polsce, którym została po ponad dekadzie w branży modelingu. Do Partners International wniosła bogate doświadczenie współpracy z projektantami, artystami i klientami od Paryża, Barcelony, Londynu, po Cape Town. Wcześniej zajmowała stanowiska m.in. kierownika produkcji programów telewizyjnych w 3TMorele, dyrektor ds. współpracy międzynarodowej w Casting i Studio oraz dyrektor w agencji Wave Models.

Kwalifikacje

Licencja zawodowa numer 24440. Agnieszka jest absolwentką studiów magisterskich na wydziale zarządzania. Wyczucie subtelnej estetyki, zrozumienie specyfiki rynków i oczekiwań klientów premium przeniosła na grunt nieruchomości, w które sama również inwestuje, co daje jej cenną zdolność dostrzegania wszystkich aspektów i stron transakcji.

Zainteresowania

Agnieszkę pasjonują podróże i rozwój jaki z sobą niosą. Radość czerpie z poznawania niuansów kulturowych i piękna najodleglejszych zakątków świata. Siłę czerpie z jogi, która otwiera ją na nowe aspekty życia.

Oferty

Offmarket

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.