Senior Real Estate Advisor

Agnieszka Piontek

Doświadczenie

Do niedawna dyrektor wiodącej agencji modelek w Polsce, którym została po ponad dekadzie w branży modelingu. Do Partners International wniosła bogate doświadczenie współpracy z projektantami, artystami i klientami od Paryża, Barcelony, Londynu, po Cape Town. Wcześniej zajmowała stanowiska m.in. kierownika produkcji programów telewizyjnych w 3TMorele, dyrektor ds. współpracy międzynarodowej w Casting i Studio oraz dyrektor w agencji Wave Models.

Kwalifikacje

Licencja zawodowa numer 24440. Agnieszka jest absolwentką studiów magisterskich na wydziale zarządzania. Wyczucie subtelnej estetyki, zrozumienie specyfiki rynków i oczekiwań klientów premium przeniosła na grunt nieruchomości, w które sama również inwestuje, co daje jej cenną zdolność dostrzegania wszystkich aspektów i stron transakcji.

Zainteresowania

Agnieszkę pasjonują podróże i rozwój jaki z sobą niosą. Radość czerpie z poznawania niuansów kulturowych i piękna najodleglejszych zakątków świata. Siłę czerpie z jogi, która otwiera ją na nowe aspekty życia.

Jestem klientem agencji nieruchomości od ok. 30 lat/najem, sprzedaż, kupno/. Ale pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem. Dziękuję serdecznie p. Agnieszce Piontek. Mogę ze swojej strony obiecać, że będę współpracował z Partners International w przyszłości. Jednocześnie z pełną odpowiedzialnością polecam usługi tej Agencji.
Marcel Klimkowski
Bardzo często zmieniamy miejsce zamieszkania i współpracowaliśmy już z wieloma agencjami. Jednak współpraca z Partners International oraz Agnieszką Piontek - zapadła nam w pamięci na tyle pozytywnie, że z pełną odpowiedzialnością polecamy ich usługi naszym znajomym, którzy poszukują profesjonalnego wsparcia w każdym temacie związanym z nieruchomościami. Tym bardziej polecamy to wszystkim. Wiedza poparta 25-letnim doświadczeniem zrobiła na nas wrażenie. Śmiało mogę powiedzieć że to najlepsza agencja nieruchomości premium na warszawskim rynku. Pani Agnieszka Piontek natomiast jest wyjątkowa osoba z wyjątkowym podejściem - dokladnie rozumie rynek oraz potrzeby inwestorów jakimi jestesmy. Dziekujemy i cały czas w kontakcie !
Hoza Zalewska
Mega kompetencje - to więcej niż biuro nieruchomosci. Świetne zrozumienie rynku i profesjonalna obsługa. Osobiście wspolpracowałam z Panią Agnieszką Piontek i ja z całewgo serca moge polecić także. Konkretnie, rzetelnie i szybko. Takiej obsługi potrzebowałam
Lea K.

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.