Real Estate Advisor | Lazurowe Wybrzeże

Anna-Maria Maliszewska

+48 537 087 629
anna.maliszewska@piclub.pl

Anna-Maria

Opis

Anna-Maria Maliszewska przez 15 lat pracowała w bankowości detalicznej, prywatnej oraz elitarnych usługach finansowych przeznaczonych dla klientów Premium oferowanych przez Multi Family Office w Monako.
Specjalista od rynku Monako oraz międzynarodowych usług Family Office, wspiera swoich klientów na wszystkich etapach procesu urządzania się we Francji i Monako, oraz w organizacji i wykonaniu nowych projektów na Lazurowym Wybrzeżu.

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.