Senior Real Estate Advisor & Lawyer

Dominika Liwia Majchrzak

Doświadczenie

Dominika to prawdziwa optymistka, która widzi świat wyłącznie w jasnych barwach, a jej dewizą życiową jest „by iść przez życie zawsze z uśmiechem na twarzy – bo on wyraża więcej niż słowa”. Prawniczka, która zdobywała doświadczenie w branży nieruchomości na rynku poznańskim, a teraz realizuje swoje marzenia w Warszawie doradzając w sektorze premium i nieruchomości luksusowych.

Kwalifikacje

Dominika jest absolwentka Wydziału Prawa i Administracji w Poznaniu, studium prawa amerykańskiego Chicago Kent College of Law w Chicago, a obecnie kontynuuje edukacje prawniczą jako aplikantka adwokacka. Z racji, że w słowniku Dominiki nie ma słowa „niemożliwe”, w między czasie ukończyła akademię menadżerską i spółek a ostatnio studia podyplomowe z zarządzania marką luksusową i marketingu na Akademii Leona Koźmińskiego.

Zainteresowania

Prawdziwa miłośniczka podróży, dalekich i tych bliskich, która w każdej wolnej chwili, jeżeli nie wyjeżdża, to planuje jakie kolejne miejsca odwiedzić. Fanka zdrowego stylu życia i biegania. W wolnym czasie działająca społecznie na rzecz promowania i wspierania przedsiębiorczości wśród kobiet.

Pani Dominika Majchrzak wykazała się profesjonalizmem i cierpliwością na każdym etapie naszej współpracy przy sprzedaży mieszkania na warszawskim Powiślu. W niespodziewanych i trudnych sytuacjach, które się pojawiały, znajdowała skuteczne rozwiązania, mediowała i skupiała się na realizacji wspólnie założonych celów. Jej wiedza o rynku nieruchomości, doświadczenie, a także kultura osobista i ogromna klasa sprawiają, że już teraz planuję współpracę z Panią Dominiką w przyszłości - zarówno przy sprzedaży, zakupie, czy wynajmie nieruchomości.
Jakub Gutek
Nie spotkałam jeszcze w tej branży osoby tak zaangażowanej jak Pani Dominika. W pełni profesjonalna i rzetelna od początku do końca realizacji transakcji. Przy tym zawsze serdeczna i uśmiechnięta.
Anna Hödel
Chcemy bardzo podziękować Pani Dominice Majchrzak za tak profesjonalne podejście do klienta. Od pierwszego spotkania Pani Dominika wykazała się kompetencją i rzetelnością. To osoba ciepła, zawsze uśmiechnięta, taktowna, z wielka cierpliwością do klienta i jego wymagań. Dziękujemy.
Frederic Rouleau Groupe Casino Guichard Perrachon
Mieszkania powierzone w ręce Pani Dominiki zostały sprzedane bardzo szybko i za satysfakcjonującą cenę, stąd też powierzenie Partners International kolejnych naszych nieruchomości. Pani Dominika wykazuje się bardzo dużą wiedzą o rynku nieruchomości, służy poradami prawnymi i robi to w sposób sprawny i budzący zaufanie klienta. Jest osobą przemiłą - zawsze uśmiechnięta, chętna do pracy, nigdy nie widzi problemu, a jedynie jego rozwiązanie. Takie nastawienie znacznie ułatwia proces sprzedaży i nie czyni go stresującym. Gratuluję takiego pracownika i proszę go dobrze traktować :) Z pewnością będziemy wielokrotnie zapraszać do współpracy z nami.
Agnieszka Dąbrowska-Riddersholm
Na szczególne uznanie zasługuje współpraca z Panią Dominiką Majchrzak, której urok osobisty, wysoka kultura oraz bogate doświadczenie w branży zaowocowało niezwykle sprawnym domknięciem transakcji w przemiłej atmosferze. Z pełną odpowiedzialnością polecam Partners International jako rzetelnego i w pełni profesjonalnego partnera biznesowego.
Anna Humańska-Szymańska
Najwyższy profesjonalizm, wiedza ,skuteczność i przemiła współpraca z moja ulubiona Agencja Nieruchomości. Perfect!!!
Włodek S.
Cały proces od zgłoszenia przeze mnie chęci sprzedania mojej nieruchomości  , przez wycenę i spotkania z potencjalnymi nabywcami , do finalizacji sprzedaży i przekazania jej nowym właścicielom przebiegł bardzo sprawnie , rzeczowo i we wspaniałej atmosferze .  Gdy będę planowała nabycie , bądź zbycie kolejnej nieruchomości , z pewnością poproszę o pomoc Partners International
Dorota Gutkowska 
Od kilku lat współpracuję z agencją Partners International. Ostatnio miałem okazję współpracować z Panią Dominiką Majchrzak przy sprzedaży domu i apartamentu. Doceniam  jej kompetencje, pełne zaangażowanie, kulturę osobistą, znajomość rynku  i pomoc w procesie sprzedaży. Zawsze punktualna, rzetelna i odpowiedzialna. Szczerze polecam współpracę z agencją Partners International.
Jacek N.

Offmarket

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.