Real Estate Advisor | Lazurowe Wybrzeże

Dominika Nogier

+48 537 087 641
dominika.nogier@piclub.pl

Dominika

Opis

Dominika Nogier – przez wiele lat związana z branżą turystyczną organizując ekskluzywne pobyty na Lazurowym Wybrzeżu dla firm oraz klientów Premium.
Od ponad 2 lat wykorzystuje swoje doświadczenie w obsłudze klienta Premium na rynku nieruchomości na Lazurowym Wybrzeżu.
Wraz z Anną Maliszewską otworzyły biuro nieruchomości Nautilus oraz firmę świadczącą serwisy Multi-Familly Office;
Kompleksowo obsługują klientów pomagając im w kupnie lub sprzedaży nieruchomości na Lazurowym Wybrzeżu oraz świadcząc również usługi typu Family Office takie jak : pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości oraz w zarządzaniu nabytymi  nieruchomościami.

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.