Ekspert Rynku Nieruchomości
Dyrektor ds. szkoleń

Iza Miks-Kożuchowska

Doświadczenie

W branży nieruchomości od 15 lat, od niedawna w Partners International jako Ekspert rynku nieruchomości i Dyrektor ds. szkoleń.

Wdraża i szkoli pośredników w całej Polsce od ponad 6 lat. Autorka wielu artykułów w prasie i na portalach branżowych. W 2021 roku zdobyła statuetkę dla najlepszego agenta rynku nieruchomości premium, przyznawaną przez magazyn Business Woman and Life. Jako manager dużego zespołu agentów w Warszawie, przeprowadziła i nadzorowała ponad kilkaset transakcji.

Doświadczenie zdobyte jako szef, menadżer, specjalista ds. rekrutacji, z franczyzy międzynarodowej, agent premium czy pracownik dużej korporacji przekazuje w trakcie autorskich szkoleń, skupiając się na jakości pracy agentów względem klientów.

Kwalifikacje

Z wykształcenia finansistka (SGH), 10 lat w spółce giełdowej WIG20 jako szef finansów zarządzająca aktywami jednego z największych integratorów systemowych w Polsce  – Sygnity.

O negocjacjach i sprzedaży wie prawie wszystko. Nie ukrywa swojej wiedzy, ale pełna energii przekazuje ją zarówno agentom, jak i klientom. Pracuje na jakości i tego uczy przyszłych i obecnych adeptów zawodu sprzedawcy.

Ostatnio ukończyła również Akademię Trenerów Mentalnych Jakuba Bączka. Psychologia biznesu, świadomość i samoświadomość to interesujące i niezwykle ważne dla Izy tematy.

Zainteresowania

Od zawsze lubiła szkolenia merytoryczne i sprzedażowe, związane z mechanizmami, które nami rządzą. Od niedawna zafascynowana Analizą Transakcyjną – najbardziej holistyczną teorią osobowości, stworzoną przez Erica Berne. Iza uwielbia pracę z ludźmi i dla ludzi. Jest miłośniczką nart i kitesurfingu.

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.