Katarzyna Bobińska

Katarzyna

Opis

Urodzona w Bydgoszczy. Obywatelka świata.
Pionierka turystyki golfowej w Polsce. Twórczyni Travel & Action – agencji specjalizującej się w wyjazdach zagranicznych i krajowych, nastawionych na konkretną aktywność sportową – w szczególności golfową.

Utytułowana zawodniczka, miłośniczka dobrej kuchni i podróży. Uwielbiana przez środowisko partnerów i klientów, dla których od 2005 roku projektuje unikalne doświadczenia wakacyjne, indywidualne i grupowe.

Bieganie, nurkowanie, joga, rower, narty towarzyszą mi od najmłodszych lat. Jednak to golf skradł moje serce i zagościł w nim na dobre. Szczególnie dużo miejsca w pracy i życiu osobistym poświęcam właśnie tej dyscyplinie sportu. Olbrzymie doświadczenie, które zdobyłam grając na polach golfowych całego świata, oraz dojrzałość biznesowa firmy skłoniła mnie do powołania nowej linii usług skierowanej do inwestorów zainteresowanych zakupem nieruchomości golfowych. Destynacje i parametry ofert to selekcja pod najbardziej wysublimowane gusta. Współpraca z najlepszymi profesjonalistami oraz obiektami na świecie gwarantuje usługi na poziomie, który nie ma sobie równych. Czerpiąc z wiedzy i miłości do ludzi chce być dla Państwa mostem do światowych zasobów nieruchomości, piękna i luksusu. Aby wspólne pasje i potrzeby mogły się spotkać tam, gdzie docierają najlepsi.

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.