International Cooperation Specialist

Magdalena Czechowska

Doświadczenie

Magda przez kilkanaście lat była związana z rynkiem mediów i reklamy. W 2015 roku zrezygnowała z pracy w korporacji, aby spełniać swoje zawodowe marzenia. Dziś robi to co kocha – pomaga swoim klientom realizować ich cele i plany. Zaangażowana, odważna, empatyczna skutecznie omija przeszkody, skupiając się na rozwiązaniach. Doświadczenie w branży nieruchomości luksusowych i premium zdobywała na trójmiejskim rynku.

 

Kwalifikacje

Licencjonowana pośredniczka w obrocie nieruchomościami. Absolwentka studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego. Dzięki merytorycznej wiedzy z zakresu rynku nieruchomości premium oraz umiejętnościom coachingowym zdobywanym w Erickson College Vancouver kompleksowo wspiera klientów w podejmowaniu jeszcze lepszych decyzji.

Zainteresowania

Kolekcjonerka doświadczeń i wspomnień. W wolnych chwilach uwielbia aktywny wypoczynek — ćwiczy aerial silks i pływa na wakeboardzie. W zachowaniu spokoju nawet w najbardziej stresujących momentach pomaga jej regularna medytacja. Kocha podróże, a na południu Europy czuje się, jak w domu. Źródłem inspiracji w życiu prywatnym i zawodowym jest dla niej Brene Brown.

Oferty zagraniczne

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.