Senior Real Estate Advisor

Magdalena Watkowska

Doświadczenie

Od samego początku swojej kariery zawodowej Magdalena związana jest z obsługą klienta zamożnego. Swoją drogę zawodową rozpoczęła w 2001 roku w bankowości, gdzie już po kilku latach pracy objęła stanowisko Doradcy Bankowości Prywatnej. Przez kolejnych 16 lat, reprezentując różne banki, zajmowała się doradztwem inwestycyjnym i obsługą klientów Bankowości Prywatnej. Za największy sukces osiągnięty w tej branży uznaje relacje, jakie udało się jej zbudować ze swoimi klientami. Nadszedł jednak czas na zmianę w życiu zawodowym i spełnienie marzeń w myśl zasady „praca to moja pasja”. Wykorzystując doświadczenie w obsłudze klienta zamożnego, postanowiła spróbować swoich sił w branży nieruchomości luksusowych. Od 2017 roku wspiera klientów w zakupie i sprzedaży. W pracy stawia na profesjonalizm, przygotowanie, zaangażowanie i osiąganie założonych celów. Uwielbia swoją pracę, poświęca jej każdą wolną chwilę. Najważniejsze są dla niej relacje z klientami i efektywność.

Kwalifikacje

Jest absolwentką Uniwersytetu Morskiego w Gdyni i Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku – studia podyplomowe. Ma na swoim koncie kilkaset szkoleń z zakresu prowadzenia spotkań, sprzedaży, negocjacji. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na temat rynku nieruchomości, biorąc aktywny udział w spotkaniach z ekspertami z branży nieruchomości. Pasjonatka coachingu, mentoringu i negocjacji.

Zainteresowania

Nieruchomości, architektura wnętrz, polityka. Jednak najwięcej satysfakcji w czasie wolnym dostarcza jej gotowanie oraz zakładanie i pielęgnacja ogrodu. Relaksuje się i odpręża poprzez chód sportowy.

Współpraca z Panią Magdaleną Watkowską z Partners Internatonal przebiegała profesjonalnie i bezproblemowo. Nieruchomość w Gdańsku została wynajęta w krótkim czasie od podpisania umowy. Przy następnej transakcji zgłoszę się do Pani Magdaleny
Joanna

Oferty

Offmarket

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.