Senior Real Estate Advisor

Małgorzata Drygiel

Doświadczenie

Małgorzata specjalizuje się w doradztwie zarówno w obszarze nieruchomości mieszkaniowych, jak i komercyjnych, w tym również condohoteli. Swoją karierę buduje z największymi graczami na rynku. Na swoim koncie posiada sukcesy w wymagających rolach, w firmach takich jak Home Broker czy Poland Sotheby’s International Realty. Za sprawą bogatego doświadczenia, popartego dużą znajomością rynku, jest solidnym wsparciem całego zespołu Partners International. Od kwietnia 2020 roku zasila trójmiejski oddział agencji.

Kwalifikacje

Posiada licencję pośrednika nieruchomości o numerze 26530. Ukończyła Uniwersytet Warszawski na wydziale Zarządzania i Marketingu. Zaangażowana i pracowita, stawia sobie za cel nieustanny rozwój osobisty i zawodowy. Zależy jej na tworzeniu zgranych i zmotywowanych zespołów, dbających o jak najlepsze zrozumienie potrzeb klienta.

Zainteresowania

W wolnych chwilach zgłębia swoją kulinarną pasję, łącząc ją z zamiłowaniem do sommelierstwa. Jest również ogromną fanką literatury psychologicznej.

Bardzo dobra agencja nieruchomości. Profesjonalna sesja zdjęciowa. Sprzedaż mieszkania w ciągu miesiąca. Pani Małgorzata Drygiel mila, sympatyczna z profesjonalnym podejściem do klienta . Naprawdę polecam.
Wojtek, Gdynia Portal Trójmiasto
Polecam tę agencję! Byłem obsługiwany przez Panią Małgorzatę Drygiel. Niezwykle kompetentna osoba z ogromnym doświadczeniem. Potrafi zrozumieć klienta i bezbłędnie dobrać ofertę. Jeśli ktoś poszukuje nieruchomości w Trójmieście to tylko do Pani Małgorzaty.
Piotr Portal Trójmiasto
Jako wynajmujący jestem bardzo zadowolony z usługi pośrednictwa wykonanej przez Partners International. Sprawę najmu moich lokali prowadziła Pani Małgorzata Drygiel. Pomimo słabej koniunktury na rynku najmu nieruchomości komercyjnych Pani Małgorzata bardzo szybko znalazła wiarygodnych najemców.
Łukasz Grabania Portal Trójmiasto

Oferty

Offmarket

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.