Real Estate Advisor | Włochy

Marco Belotto

+48 537 087 631
marco.belotto@piclub.pl

Marco Belotto to projektant oraz inwestor, założyciel i mentor Belotto Design. Urodzony w Warszawie, lata młodości spędził we Włoszech. Od blisko trzech dekad związany z aranżacją wnętrz. Twórca najbardziej prestiżowych realizacji ostatnich lat w stolicy, m.in. Elektrowni Powiśle czy Fashion TV Warsaw. Od 2019 nierozerwalnie związany z krajowym i zagranicznym rynkiem nieruchomości.

Prywatnie miłośnik i pasjonat Włoch, zwłaszcza regionu jeziora Como, gdzie od kilkunastu lat mieszka. Człowiek przesiąknięty architekturą i sztuką, doskonale zorientowany w specyfice i wymaganiach osób poszukujących nieruchomosci . Jak mało który z Polaków, potrafi w pełni zrozumieć włoski temperament. Perfekcyjny w działaniu, konkretny i wymagający. Osiągnięty sukces zawdzięcza ciężkiej pracy i szacunkowi do drugiego człowieka.

Oferty zagraniczne

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.