Senior Real Estate Advisor

Monika Kuczyńska - Gąsior

Doświadczenie

Swoją ścieżkę zawodową rozpoczęła w Paryżu, godząc studia na Sorbonie z pracą w laboratorium fotografii.  Po powrocie do Polski w 2005 roku rozpoczęła karierę w bankowości i przez kolejnych 8 lat podążała tą drogą. W roku 2013 płynnie przeszła ze sprzedaży kredytów hipotecznych do sprzedaży nieruchomości.

W biznesie ceni dobre relacje oparte na zaufaniu i szukaniu porozumienia.  Zdobyte doświadczenie na rynku Trójmiasta, sprawia że trafnie wycenia i skutecznie sprzedaje nieruchomości.

Kwalifikacje

Z wykształcenia jest filologiem, podążającym za swoją pasją do nieruchomości. Po magisterium ukończyła studia podyplomowe z obrotu nieruchomościami na Uniwersytecie Gdańskim. Zdobyła licencję zawodową nr 24975. Stale rozwija się i uczy poprzez szkolenia zawodowe i osobiste poszukiwania.

Zainteresowania

Pasjonatka Młodej Sztuki i dobrego designu. Amatorka home stagingu, dostrzega potencjał i niewykorzystane możliwości nieruchomości i przedmiotów, więc w wolnej chwili majsterkuje, buduje, remontuje. Uwielbia podróżować i odpoczywać aktywnie w górach lub na morzu.

Oferty

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.