Real Estate Advisor

Paweł Bruździński

Doświadczenie

Do teamu Partners International dołączył z branży hotelarskiej. Przez ostatnie kilka lat szlifował umiejętności obsługi Klienta zamożnego, na wszystkich szczeblach sprzedaży, w sieci Marriott International, w kilku lokalizacjach w Warszawie. Jednak to jego nieruchomościowe hobby przerodziło się w kierunek kariery zawodowej. Początkowo doświadczenie zdobywał obsługując najem swoich mieszkań oraz transakcje kupna/sprzedaży na zlecenie, lub z rekomendacji znajomych. Dziś, profesjonalizuje warsztat w szeregach jednej z najlepszych agencji pośrednictwa na rynku.

Kwalifikacje

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Zarządzania i Turystyki. Wulkan energii. Klienci cenią go za komunikatywność, otwartość oraz doskonałe zorganizowanie. Biegle posługuje się językiem angielskim. Jest mocnym ogniwem w pracy zespołowej.

Zainteresowania

Zjechał pół świata, a drugie pół ma w planach. Interesuje się architektura i projektowaniem wnętrz. Ma na koncie nie jeden skuteczny home staging. Uwielbia zwierzęta i bycie w podróży. Jeśli sam nie jest w rozjazdach – chętnie planuje je dla znajomych. Jest mistrzem trip hacków.

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.