Senior Real Estate Advisor

Paweł Łączyński

Doświadczenie

Od ponad 10 lat związany z rynkiem nieruchomości, zajmując stanowiska na wszystkich szczeblach kariery w najbardziej renomowanych firmach w branży. W pracy ceni sobie dokładność, szczegółowość, profesjonalizm oraz skuteczność, a w sprzedaży wyznaje zasadę stosując ją z sukcesem w praktyce, że dobry pośrednik to osoba, której klient może w pełni zaufać powierzając wszystkie obowiązki związane ze sprzedażą lub zakupem nieruchomości, finalnie osiągając oczekiwany zysk oraz satysfakcje.

Kwalifikacje

Paweł jest absolwentem Politechniki Szczecińskiej, a swoją wiedzę nieruchomościową poszerzał w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Posługuje się językiem niemieckim, a obecnie szlifuje angielski. Swój zawodowy profesjonalizm zawdzięcza licznym szkoleniom prowadzonym przez prekursorów i finalnie twórców polskiego prawa nieruchomościowego, osobiście doceniając, że to właśnie te osoby ugruntowały jego wiedzę związaną z rynkiem nieruchomości i zaszczepili zawodową etykę. Silny Team Player, ceniący sobie prace w zespole.

Zainteresowania

Paweł jest aktywny sportowo rozpoczynając każdy swój dzień w klubie fitness. Prywatnie pasjonat najlepszych szlaków kulinarnych oraz najlepszych regionów winiarskich.

Bardzo Polecam ta Agencje. Niezwykle profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie . Pan Paweł Łączewski to profesjonalista w każdym calu . Świetny kontakt , Pan Paweł bardzo pomocny w każdej kwestii . 10/10
Paulina Rutkowska
Profesjonalizm w każdym szczególe, doradztwo i pomoc na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim którzy mają problem ze sprzedażą nieruchomości. Działający w imieniu Partners-International Pan Paweł Łączyński to zawodowiec w tej dziedzinie, działa szybko i sprawnie. Jestem pod wrażeniem.
Irena Dobrzycka Portal Trójmiasto
Zdecydowanie najbardziej profesjonalni ludzie w temacie nieruchomości z jakimi miałem do czynienia. Prawdziwi partnerzy , nie pośrednicy. Próbowałem sprzedać swoje mieszkanie sam - bez skutku, przez miesiąc. Dzięki znajomym trafiłem na p. Pawła Ł. Spotkanie w mieszkaniu, ogłoszenie w interniecie. Po 3 dniach pierwsi oglądający. Po 5 dniach podpisanie umowy z kupujacymi. Po 7 dniach notariusz. Czy można szybciej?
Marcin Portal Trójmiasto
Największą wartością każdej firmy są pracownicy. Tutaj pracują naprawdę wartościowi ludzie. Znają się na swojej pracy. Są tak dobrzy, że na miejscu konkurencji chciałbym ich podkupić :-) Polecam firmę. Bardzo dobrze się współpracowało. Dziękuję !!!
Andrzej
Bardzo dziękuję agencji Partners International, a przede wszystkim Panu Pawłowi Łączyńskiemu za jego zaangażowanie w przeprowadzeniu transakcji. Unikatowe oferty wymagają niezwykłego i bardzo profesjonalnego podejścia do finalizacji. Spektakularne nieruchomości wymagają spektakularnych umiejętności, a Partners International jest firmą która może zaoferować najlepsze z najlepszych. Bez wątpienia, jeśli chcesz sprzedać lub kupić najbardziej luksusową nieruchomość w Polsce to Partners International jest jedynym i najlepszym wyborem - oferują prawdziwe ikony nieruchomości.
Beata Popławska
Największą wartością każdej firmy są pracownicy. Tutaj pracują naprawdę wartościowi ludzie. Znają się na swojej pracy. Są tak dobrzy, że na miejscu konkurencji chciałbym ich podkupić :-) Polecam firmę. Bardzo dobrze się współpracowało. Dziękuję !!!
Andrzej Woźniakowski Google PI
Pelen profesjonalizm, duza elastycznosc i dostepnosc. Transakcja sprzedazy premium mieszkania w trojmiescie przez Pana Artura Warszewskiego.
Łukasz Dąbrowski Google PI

Oferty

Offmarket

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.