Real Estate Advisor

Sylwia Olsztyn

Polecam serdecznie, szczególnie usługi pani Sylwii. Kompleksowa obsługa od A do Z, stały kontakt, szczere relacje, a do tego ludzie, którzy współpracują z biurem(doradca kredytowy, pani notariusz) są świetni i każdej osobie w procesie radzę z rekomendacji skorzystać. Warto, zwłaszcza przy zakupie pierwszej nieruchomości! Mnóstwo stresu z głowy. Pozdrawiam już z własnego mieszkania. :)
Anna Grodzicka

Oferty

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.