OD PLANU OFERTY
DO PRZEKAZANIA KLUCZY

– NIEZRÓWNANE  USŁUGI DORADZTWA, SPRZEDAŻY I MARKETINGU
DLA  WYMAGAJĄCYCH DEWELOPERÓW  –

Przechodząc przez ten proces wiele razy, doskonale zrozumieliśmy Państwa potrzeby. Nasze usługi obejmują:

 1. Dostarczenie studium wykonalności projektu,
 2. Przygotowanie rzutów architektonicznych, pakietów wykończeń, udogodnień w ścisłej współpracy z Państwa zespołem projektowym,
 3. Pomoc w znalezieniu maksymalnej wartości i unikalnych cech projektu, które będą wspierane strategicznym marketingiem,
 4. Zaprojektowanie i realizację kampanii reklamowych w celu pozycjonowania i ekspozycji na rynku oraz wśród zaprzyjaźnionych agencji,
 5. Zapewnienie najbardziej wykwalifikowanej kadry handlowej i administracyjnej do pracy we własnym biurze, lub we wskazanym salonie sprzedaży,
 6. Współpracę ze wszystkimi stronami reprezentującymi Państwa projekt w zakresie koordynacji działań sprzedażowych, negocjacji i finansowania,
 7. Współpracę z Państwa działem prawnym, nad umowami kupna-sprzedaży i pozostałymi kwestiami formalnymi procesu, aby sprzedaż była prosta i możliwie bezstresowa,
 8. Koordynację zamknięcia każdej transakcji zgodnie z przyjętym harmonogramem. Ramy czasowe i kontrola budżetów marketingowych mają kluczowe znaczenie dla uzyskania maksymalnych zysków i sukcesu sprzedaży..

Już 26 lat Partners International  konsekwentnie plasuje się w czołówce najlepszych  brokerów w branży nieruchomości premium, w oparciu o ekskluzywną sprzedaż i wolumen transakcji. Naszym priorytetem jest dodawanie wartości do Państwa projektu, profesjonalny branding, pozycjonowanie, wprowadzanie na rynek i skuteczna sprzedaż.

Od  kameralnego osiedla, przez industrialne lofty i odrestaurowane kamienice, po nowe apartamentowce  czy duże rezydencje, wielu deweloperów już zaufało Partners International. Skuteczna sprzedaż i marketing inwestycji wymaga  wiedzy, ekspertyzy i środków finansowych. Doświadczony zespół agencji może zapobiec wielu typowym błędom i być najlepszym partnerem do reprezentowania  Państwa biznesu..

Rynek pierwotny

Przy Morskim Oku

NIEZRÓWNANE DOŚWIADCZENIE

Partners International to jedyna w swoim rodzaju, ekskluzywna sieć złożona z wielu najlepszych pośredników w obrocie nieruchomościami premium działających w Polsce i zagranicą. Przez 26 lat nasz zespół obsłużył sprzedaż i wynajem nieruchomości za blisko 1.5 mld zł, współpracując z blisko 25 000 klientów indywidualnych, deweloperów  oraz korporacji. Pomogliśmy tysiącom klientów z powodzeniem, wprowadzić na rynek  ich  nieruchomości.

Łącząc ogromne doświadczenie, wszechstronną znajomość rynku, dyskrecje, poufność, wyjątkową obsługę osobistą a ponad to doskonałe umiejętności negocjacyjne – Zespół Partners International może poszczycić się imponującą klientelą, którą współtworzą sportowcy, artyści, celebryci, osobistości świata mediów, kultury i biznesu, czołówka najbogatszych Polaków.

MODELE WSPÓŁPRACY

MODELE WSPÓŁPRACY

1. BIURO SPRZEDAŻY

Pełna obsługa sprzedaży i marketingu inwestycji,  bez potrzeby angażowania czasu i pracowników Inwestora,

2. ZEWNĘTRZNE BIURO SPRZEDAŻY

Zdalna obsługa sprzedaży i działań marketingowych we współpracy z zespołem in-house Inwestora,

3. POŚREDNICTWO

Wsparcie sprzedaży inwestycji poprzez standardowe działania agencji,

4. DORADZTWO

Pomoc w wyborze działki, w projektowaniu, ustalaniu polityki cenowej i komunikacji, analiza wykonalności.

BIURO SPRZEDAŻY CASE STUDY

Pełna obsługa sprzedaży i marketingu inwestycji,  bez potrzeby angażowania czasu i pracowników Inwestora. Inwestycja na warszawskim Mokotowie, granicząca bezpośrednio z zielonym Skwerem Chorwackim – nowa jakość zabudowy w zielonym otoczeniu i z kameralną atmosferą.

 

12 400 – 22 000 PLN / m2

osiągnięcia

 1. Sprzedaż 95% inwestycji w 21 miesięcy od przyjęcia,
 2. Sprzedaż 15% inwestycji klientom z bazy wewnętrznej agencji,
 3. Sprzedaż zgodnie z założonym przez inwestora planem,
 4. Uzyskanie 20% przedsprzedaży projektu w oczekiwanym terminie,
 5. Tempo sprzedaży inwestycji Kolonia Sielce zgodne z oczekiwaniami, dewelopera i przy optymalizacji cenowej.

 

ZEWNĘTRZNE BIURO SPRZEDAŻY CASE STUDY

Zdalna obsługa sprzedaży i działań marketingowych we współpracy z zespołem in-house Inwestora. Kameralna rezydencja w prestiżowej lokalizacji, w ścisłym Śródmieściu Warszawy – połączenie historii i nowoczesnych rozwiązań.

 

od 27 000 PLN / m2

osiągnięcia

 1. Tempo sprzedaży skorelowane ze wzrostem wartości inwestycji,
 2. Sprzedaż największego penthouse’u o pow. 360m2 w ciągu zaledwie 4 miesięcy od przyjęcia (jedna z największych transakcji w Warszawie w 2019 roku).

 

 

POŚREDNICTWO CASE STUDY

Wsparcie sprzedaży inwestycji poprzez standardowe działania agencji. Kameralna rezydencja w prestiżowej lokalizacji, w ścisłym Śródmieściu Warszawy – połączenie historii i nowoczesnych rozwiązań.

 

14 000 – 20 000 PLN / m2

osiągnięcia

 1. Pośrednictwo w sprzedaży za łączną kwotę ponad 40 mln PLN
 2. Realizacja transakcji jednego z najdroższych apartamentów w inwestycji

dlaczego my

Lider Nieruchomości Otodom

MODELE WSPÓŁPRACY

 1. Odpowiedzialność jednej firmy za doradztwo, działania sprzedażowe i marketingowe,
 2. Brak konieczności zatrudniania własnego działu sprzedaży i marketingu,
 3. Obecność pod znanym brandem firmy Partners International,
 4. Pozycjonowanie i dotarcie do grupy klientów premium,
 5. Sprzedaż inwestycji prowadzona przez zespół ekspertów z kilkunastoletnim, potwierdzonym sukcesami doświadczeniem,
 6. Marketing ofert do wewnętrznej bazy klientów Agencji  liczącej 25 000 nazwisk oraz w wewnętrznych kanałach Social Media o potencjalnym zasięgu dziennym 100 000  osób
 7. Dystrybucja oferty poprzez sieć polskich i zagranicznych partnerów Agencji
 8. Ekspozycja na stronie Partners International
 9. Unikatowe Biuro Sprzedaży

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ TERAZ

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ DLACZEGO TAK WIELE ZNANYCH I ODNOSZĄCYCH NAJWIĘKSZE SUKCESY OSÓB I FIRM POLEGA NA NASZYM ZESPOLE,
I JAK MOŻEMY NAJLEPIEJ SŁUŻYĆ TOBIE, TWOIM KLIENTOM I WSPÓŁPRACOWNIKOM

WYCENA, ANALIZA

Właściwa wycena i pozycjonowanie nieruchomości na rynku są dla nas kluczowe. Korzystając ze wszelkich dostępnych danych, prowadzimy analizy, aby zaproponować optymalną wycenę nieruchomości. Również w trakcie całego procesu sprzedaży na bieżąco monitorujemy i optymalizujemy działania, dążąc do uzyskania najwyższej efektywności.

 

 

 

 

BRAND IDENTITY

Nasz zespół kreatywny ma wyjątkowe doświadczenie w zakresie brandingu i strategicznego marketingu – usług, które mogą okazać się kosztowne w przypadku osobnych agencji. Współpracując z architektami i inżynierami projektu, pomagamy zdefiniować unikalne cechy inwestycji.

 

Mamy świadomość jak ważną rolę w tworzeniu popytu odrywa pozycjonowanie i dopasowanie odpowiedniej strategii do każdej inwestycji. Od materiałów pomocniczych po renderingi 3D, dedykowane strony internetowe i biura sprzedaży – projektujemy przemyślane, innowacyjne rozwiązania marketingowe, aby dotrzeć do Państwa docelowego rynku.

SOCIAL MEDIA

Współpracując z naszym zespołem prasowym, będziemy angażować odpowiednie media, aby za ich pośrednictwem opowiedzieć historię o ekscytującej szansie, jaką daje Państwa projekt. Tworzymy treści Social Media dla naszych agentów, zespołów i naszej marki, które odróżniają się od innych. Codziennie nasze kanały obserwuje, sheruje, i streamuje blisko 100 tys fanów, klientów i znajomych.

strona www

Każdego dnia miliony ludzi przegląda nieruchomości na sprzedaż za pośrednictwem najpopularniejszych wyszukiwarek na świecie. Realizacja strategii SEO wymaga systematycznej i przemyślanej pracy, aby przynieść zauważalne rezultaty. Nasza agencja gwarantuje obecność w Internecie dzięki ciągłym nakładom i zaangażowaniu w SEO. Dbamy o to, aby każda z Państwa inwestycji pojawiała się na pierwszej stronie wyników, najlepiej na początku wyszukiwania.

 

 

MAILING, NEWSLETTER

Nasze kampanie digital to gwarancja skuteczności. Od publikacji ofert i ankiet, po dynamiczne reklamy, comiesięczne newslettery i kampanie mailingowe – zapewniamy narzędzia do skutecznego marketingu nieruchomości.

Blog

Rynek Pierwotny, Rynek wtórny, wywiady z ekspertami, partnerami, trendy premium, ciekawostki. Tu nasi odwiedzający znajdują wiele wartościowych informacji o kuluarach naszej pracy, o klientach, o Państwa projektach.

Sieć dystrybucji oferty

Posiadamy prężną sieć partnerów, aby uzyskać maksymalną ekspozycję i w skuteczny sposób dotrzeć do Państwa klientów. Dzięki sieci dystrybucji – w każdym miesiącu docieramy do ponad kilku milionów osób poszukujących luksusowych nieruchomości, w tym do inwestorów w Portugalii, Hiszpanii czy Skandynawii

KRĘCIMY NIERUCHOMOŚCI @ YOU TUBE

GRZEGORZ WYSOK, czołowy broker w Partners International, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na stołecznym rynku nieruchomości. Razem z żoną Magdaleną od 4 lat prowadzi na YouTube swój autorski kanał – “Kręcimy Nieruchomości”, który przyciąga szerokie grono widzów i komentatorów zainteresowanych ekskluzywnymi ofertami na sprzedaż, To kanał który powstał z myślą o prezentacji niestandardowych i unikatowych nieruchomość ze wszystkich zakątków Polski – zarówno apartamentów, domów jak i obiektów typu hotel lub pałac. Partners International dąży do zapewnienia Państwu jak największej, jakościowej widoczności. Doceniając potencjał ekspozycji w kanale “Kręcimy Nieruchomości”, agencja współpracowała przy realizacji cyklu ponad 50 odcinków, które obejrzało ponad 3 miliony osób.

Public Relations

Znamy siłę mediów. Uważamy, że dla większości kupujących deweloper jest równie istotny jak sam projekt. Współpracując z naszym zespołem prasowym, będziemy angażować odpowiednie media, aby opowiedzieć o wyjątkowych możliwościach, jakie daje Państwa projekt i marka.

Dobór Zespołu

Dzięki blisko pięćdziesięciu osobowemu zespołowi, mamy do dyspozycji szeroki wachlarz talentów i charakterów.. Kierownictwo agencji we współpracy z Państwem zidentyfikuje i wybierze odpowiedni zespół do reprezentowania projektu oraz Państwa jako dewelopera.

Pion obsługi rynku pierwotnego tworzy grupa ekspertów o niezrównanym doświadczeniu, znana z wykorzystywania i kreowania najnowszych trendów w prezentacji projektów ekskluzywnych.

Eventy branży premium

Państwa projekt, wart setki milionów złotych może wymagać szerokich działań marketingowych. W tym celu, po indywidualnej analizie tworzymy odpowiednią prezentację, szkolimy zespół oraz przedstawiamy inwestycję kupującym za pośrednictwem naszych biur, oddziałów oraz podczas ważnych eventów branży premium, docierając wszędzie tam gdzie Państwa potencjalny klient. Regularnie uczestniczymy w polskich i zagranicznych turniejach golfowych, konkursach jeździeckich, żeglarskich i wielu innych. Współpracujemy z markami luksusowymi, realizując programy cross-promocji o wysokiej wartości marketingowej dla naszych klientów.

VIDEO

Film – to jedno z kluczowych narzędzi prezentowania i sprzedaży produktów luksusowych. Partners International zapewnia profesjonalne wideo, w tym nagrania z drona, które oddają charakter nieruchomości i stylu życia jej przyszłych mieszkańców.

ZDJĘCIA, WIZUALIZACJE, GRAFIKI 3D

Korzystamy z pomocy wybitnych fotografów i grafików, którzy tworzą kreacje do kampanii reklamowych nieruchomości. Są ekspertami w rozumieniu zasad marketingu i priorytetów marki, przedstawianiu stylu życia, tworzeniu nastroju, wywoływaniu emocji i opowiadaniu historii za pomocą obrazu. Przygotowujemy wizualizacje budynków, wnętrz, otoczenia i części wspólnych, modele 3d, wszelkiego rodzaju renderingi dostosowane do celu i specyfiki oferty – ponieważ każda z nich jest wyjątkowa.

WYDAWNICTWA, BANERY, KATALOGI

Tworzymy wyróżniające się albumy wizerunkowe, banery katalogi, foldery i inne najwyższej jakości materiały drukowane i cyfrowe

Wirtualne spacery

Technologia galopuje – a my niestrudzenie podążamy z jej duchem by Państwa nieruchomość wyprzedzała konkurencję. Nasze wirtualne spacery – to wciągające przewodniki po zakamarkach architektury i często towarzyszącej jej sztuki.

REPOZYCJONOWANIE

Czasami projekty trafiają na rynek w złym czasie, ze złą strategią marketingową lub ze złym planem sprzedaży. Wizualizujemy i pokazujemy koncepcje, które inni mogli przeoczyć, i ponownie wprowadzamy Państwa nieruchomość na rynek jako świeżą, i ekscytującą – tworząc nową wartość dla potencjalnych nabywców

ALTERNATYWA DLA KLASYCZNEGO BIURA

Wybierając nasze biuro otrzymujesz znacznie więcej niż miejsce pracy. Najlepsza przestrzeń to ta, która wspiera biznes ale także dba o ludzi, umożliwiając im rozwój i odnoszenie sukcesów.

Z NAMI ZYSKUJESZ : PRESTIŻOWĄ LOKALIZACJĘ, ELASTYCZNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO, KOMFORT PRACY, OSZCZĘDNOŚĆ

Nasze biuro

 1. To designerskie połączenie open space’u, unitów prywatnych oraz sal konferencyjnych,
 2. To najwyższy komfort pracy, na które składają się ergonomiczne meble, wysokie sufity, przeszklenia, dużo naturalnego światła, powietrza i zieleni,
 3. To taras z widokiem na jezioro, zapewniający doskonałe warunki do regeneracji, integracji, chwil oddechu, w trakcie i po pracy,
 4. To sposób w jaki spotykamy się z klientami by omówić działania – na wygodnej kanapie, przy filiżance pysznej kawy, lub w innym wyjątkowo zaprojektowanym miejscu,
 5. To galeria sztuki, wypełniona pracami znakomitych artystów, z którymi współpracujemy na co dzień.

Bądź na bieżąco

Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.