Sprzedaż

"The Tides" Warszawa, Śródmieście, Wioślarska

Powierzchnia: 62 m² - 259 m²
Liczba pokoi: 2 - 7
Data rozpoczęcia: b/d
Data zakończenia: b/d
Liczba pięter: 4
Stan inwestycji: b/d
Typ inwestycji: Mieszkania Dostępne lokale w tej inwestycji

Dostępne lokale

Nr oferty Nr mieszkania Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
24428 1 4 1 171 m² 6 500 000 PLN Brak Zapytaj o szczegóły
24441 5 7 2 259 m² 9 900 000 PLN Brak Zapytaj o szczegóły
24444 8 4 3 185 m² 7 000 000 PLN Brak Zapytaj o szczegóły

Opis nieruchomości

WIELOKROTNIE NAGRADZANA REZYDENCJA NA BRZEGU WISŁY

BUDYNEK

The Tides, budynek rozpoznawalny dzięki zewnętrznej brązowej, metalicznej konstrukcji z efektem falującej tekstury jest jednym z najbardziej znanych budynków współczesnej Warszawy. Projekt architektów Kuryłowicza & Associates, a wnętrza Sojki i Wojciechowskiego, wielokrotnie nagradzany dzięki funkcjonalnie zaprojektowanym ekskluzywnym rezydencjom. 

Przestronnie zaplanowane apartamenty, ekspansywna przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz, centralna lokalizacja, niezakłócone widoki na rzekę i prywatna marina łodzi odzwierciedlają styl życia The Tides. Recepcja urządzona elegancko, co szczególnie podkreśla białe lakierowane wykończenie, niestandardowe biuro concierge i oświetlanie nowoczesne. 24-godzinny portier zapewnia mieszkańcom 5-gwiazdkowy hotelowy serwis.

SĄSIEDZTWO

Dzięki położeniu w najbardziej pożądanej dzielnicy miasta, The Tides oferuje niezliczoną ilość miejsc do odwiedzenia, prestiżowych instytucji kulturalnych, stylowych sklepów, niezliczonych restauracji i kultowych miejsc, znajdujących się nad brzegiem Wisły. Dzięki bliskości do newralgicznych ulic  miasta, zapewnia bezpośredni dostęp do wszystkich zakątków stolicy. W budynku mieści się również nowoczesne światowej klasy centrum fitness oraz restauracje i kawiarnie z dostępem do tarasu.

Kontakt: Dominica 570 501 909 

POŚREDNIK ODPOWIEDZIALNY: Joanna Czapska (licencja zawodowa nr 4585).

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających.


Lokalizacja