Sprzedaż

"Villa Natura" Warszawa, Wilanów, Komfortowa

Powierzchnia: 218 m² - 276 m²
Liczba pokoi: 5 - 7
Data rozpoczęcia: b/d
Data zakończenia: b/d
Liczba pięter: 1
Stan inwestycji: b/d
Typ inwestycji: Mieszkania Dostępne lokale w tej inwestycji

Dostępne lokale

Nr oferty Nr mieszkania Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
24453 7 276 m² 2 100 000 PLN Brak Zapytaj o szczegóły
24464 1 7 276 m² 1 800 000 PLN Brak Zapytaj o szczegóły
24470 1 5 218 m² 1 400 000 PLN Brak Zapytaj o szczegóły
24505 6 246 m² 1 350 000 PLN Brak Zapytaj o szczegóły

Opis nieruchomości

NOWOCZESNY RODZINNY DOM ZLOKALIZOWANY NA PRYWATNYM OSIEDLU WILLOWYM 

OSIEDLE

Położona na terenie 2 hektarowego, naturalnego krajobrazu Wilanowa, położonego zaledwie 5 km na południe od Pałacu w Wilanowie, Willa Natura oferuje ekskluzywną prywatną enklawę składającą się z 55 znakomitych nowoczesnych rezydencji. Zaprojektowany i zbudowany przez Proidea, wielokrotnie nagradzaną firmę architektoniczną znaną pod względem jakości nowoczesnych domów. Nieruchomość idealnie odzwierciedla  nazwę Villa Natura dzięki harmonii modernizmu z naturą.

Ostatni etap budowy enklawy to wyjątkowa okazja dla osób, którzy zainteresowani byliby domami o powierzchni 218 metrów lub 276 metrów w prywatnej i chronionej społeczności, w spokojnej okolicy. Willa Natura oferuje rzadko spotykane połączenie prawdziwiej  ucieczki z miasta, ale nadal nieopodal centrum i w okolicy dobrze zagospodarowanej, to znaczy  nieopodal najlepszych szkół w kraju i wielu innych atrakcji rekreacyjnych.

Osiedle posiada 24-godzinną ochronę i personel bramy przy wejściu, a także aparaty bezpieczeństwa i monitoring wideo.

SĄSIEDZTWO

Nieruchomość jest dogodnie zlokalizowana w Wilanowie, na Zawadach, z łatwym dostępem do głównych dróg i linii autobusowych. W tej dzielnicy znajdują się najlepsze międzynarodowe szkoły w Warszawie, chociażby dlatego Villa Natura to idealne miejsce dla rodzin. Mieszkańcy będą mieli okazję poznać pobliskie zabytki Pałacyk Vogla, restauracje, atrakcje kulturalne i rekreacyjne, takie jak golf, malownicze krajobrazy i lasy 

POŚREDNIK ODPOWIEDZIALNY: Joanna Czapska (licencja zawodowa nr 4585),   Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.


Lokalizacja