Cypr

 • Powierzchnia 58 - 58
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

200 000 - 200 000 EUR

3 449 - 3 449 EUR / m²

Cypr

Aparamenty w Universal Pafos

Ten kameralny projekt składa się z 22 apartamentów. Wśród nich znajdują się jednostki typu studio z 1 sypialnią oraz apartamenty z 2 sypialniami zlokalizowane w dwóch budynkach otoczonych wysokimi drzewami, które zapewniają maksymalny komfort i prywatność. Inwestycja harmonijnie wtapia się z naturalne środowisko, pozostając z nim w idealnej symbiozie. Dużą zaletą jest także wspaniała lokalizacja – kompleks znajduje się w popularnej dzielnicy Universal w Pafos, najpopularniejszym obszarze wynajmu krótkoterminowego na Cyprze, zaledwie 10 minut spacerem od morza, malowniczego portu i wszelkich udogodnień.

Na terenie inwestycji znajdują się atrakcyjne części wspólne: recepcja, centrum fitness,  plac zabaw dla dzieci, ogrody krajobrazowe i basen o powierzchni 80 metrów kwadratowych.

Zbudowany przy użyciu zaawansowanych technik budowlanych i
zaprojektowany, aby zminimalizować negatywny wpływ na środowisko, jest jednym z najciekawszych projektów na tym terenie. 

Nr oferty: 38159

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.