Gdynia, Śródmieście, Stefana Żeromskiego

 • Powierzchnia 82 - 95
 • Piętra 4 - 6
 • Pokoje 2 - 3
 • Data zakończenia II/2020
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

5 500 - 2 450 000 PLN

68 - 25 790 PLN / m²

Gdynia, Śródmieście, Stefana Żeromskiego

Awanport

Ten gdyński Apartamentowiec powstał wzdłuż ul. Żeromskiego, Świętego Wojciecha i Waszyngtona.

Został zaprojektowany przez sopocką pracownię architektoniczną Wiesławy Martyńskiej-Ostrowskiej, a wybudowany przez firmę AB Inwestor.

Jego nazwa oznacza najdalej wysuniętą wewnętrzną część portu. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w eleganckieji nowoczesnej architekturze budynku, którego wysunięta do przodu fasada przypomina falę morską.

Na ten nowoczesny 6 kondygnacyjny apartamentowiec składają się komfortowe apartamenty, mieszkania, lofty i penthousy o powierzchni od 30 do 800 m2, a także miejsca na biura i lokale usługowe. Absolutnym wyróżnikiem jest najwyższy standard.
W budynku znajdują się dwie klatki schodowe z windami, obsługujące również halę garażową. Wewnętrzny zielony taras, zlokalizowany na parterze stanowi dla mieszkańców miejsce spotkań i wypoczynku.
Lokalizacja
gdynia-srodmiescie

Śródmieście

Gdynia Śródmieście to centralna dzielnica miasta. Początkowo teren był wsią rolniczo-rybacką, żeby na początku XX wieku nabrać charakteru wioski letniskowej. Prawdziwy rozwój nastąpił po roku 1920, kiedy w ramach ustaleń traktatu wersalskiego Polsce przyznano dostęp do wybrzeża morskiego, a następnie została podjęta decyzja o rozpoczęciu budowy portu. Ogromna inwestycja była dziełem inż. Tadeusza Wendy, który port zaprojektował i zbudował oraz Eugeniusza Kwiatkowskiego – ówczesnego ministra przemysłu i handlu.
Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 18672

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
373120 Apartament 2 4 95 m² 5 500 PLN Zobacz ofertę
167515 Apartament 3 6 82 m² 10 000 PLN Zobacz ofertę
481037 Apartament 3 6 82 m² 2 450 000 PLN Zobacz ofertę

O nieruchomość

Magdalena Watkowska

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.