zachodniopomorskie, Międzyzdroje, Zwycięstwa

 • Powierzchnia 33 - 76
 • Pokoje 1 - 4
 • Data zakończenia III/2023
 • Stan inwestycji W budowie
 • Typ inwestycji Apartamentowce

zachodniopomorskie, Międzyzdroje, Zwycięstwa

Baltic Waves Resort

Baltic Waves Resort w Międzyzdrojach to nowa inwestycja o unikatowej architekturze z elewacją budynków w kształcie fal. Znakiem rozpoznawczym inwestycji będą ażurowe okiennice, które mają za zadanie w całości przysłonić przeszklone fasady apartamentów. 

Baltic Waves Resort to 199 komfortowych apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 33 m2 do 76 m2 oddawane w standardzie deweloperskim. Projekt zwraca uwagę na funkcjonalność i wygodę przyszłych użytkowników.

Apartamentowiec powstanie w bliskiej odległości od plaży, parku oraz wielu atrakcji miasta Międzyzdroje. To idealne miejsce dla osób szukających wypoczynku, nowoczesnej architektury i komfortu.

Resort oferuje:
» SPA z basenem, brodzik dla dzieci, jacuzzi, saunę parową i saunę fińską
» Siłownię, baseny zewnętrzne
» Salę zabaw, fontannę interaktywną
» Recepcję całodobową, restaurację

Prywatny apartament oraz bliski dostęp do plaży i molo tworzą wyjątkowe warunki do wypoczynku, jak również pracy twórczej. Zmieniające się w rytm pór roku morze gwarantuje niespotykany nigdzie indziej relaks.

Nr oferty: 36536

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.