Hiszpania

 • Powierzchnia 75 - 148
 • Pokoje 2 - 3
 • Data zakończenia IV/2023
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

457 000 - 617 000 EUR

6 094 - 4 169 EUR / m²

Hiszpania

BOLNOU BLUE VIEWS

W jednym z najpiękniejszych zakątków Costa Blanca, tuż obok plaży Paraiso i zatoczki Bolnou, rozpościera się osiedle Bolnou Blue Views.

Kompleks mieszkaniowy został zaprojektowany na działce z podkreślonym przewyższeniem, na której mieści się 6 budynków z łącznie 66 mieszkaniami i widokiem na morze, jest to wspaniały punkt widokowy na Morze Śródziemne.
Do każdego mieszkania przynależy duży taras i prywatny ogród lub taras na dachu. Awangardowy projekt zadaszenia pozwala na rozkoszowanie się mikroklimatem i prywatnością. Oprócz tego mieszkania wyróżniają się ekspozycją na dwie strony świata, co wpływa na lepsze doświetlenie i wentylację. Pozwól się porwać śródziemnomorskiej bryzie i promieniom słońca!

USŁUGI TOWARZYSZĄCE:
– basen dla dzieci,
– basen dla dorosłych,
– plac zabaw dla dzieci,
– świetlica ogólnodostępna,
– siłownia,
– strefa chill-out,
– rozległe tereny zielone.

Nr oferty: 28986

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.