Cypr, Iskele

 • Powierzchnia 68 - 125
 • Piętra 13
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia I/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

260 000 - 460 000 EUR

3 824 - 3 680 EUR / m²

Cypr, Iskele

By the River

„By the River” Residence znajduje się w odległości spaceru od Long Beach, dzięki czemu zapewnia swoim mieszkańcom zarówno miejskie, jak i wakacyjne życie.

Nienaruszona przyroda, czarujące krajobrazy, zabytki i niekończące się ciepłe morze znajdują się w odległości spaceru od „By the River” Residences.

Infrastruktura kompleksu jest przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Podczas projektowania kompleksu naszym głównym celem było zapewnienie naszym klientom komfortu, luksusu i wygody.
Nowoczesny system bezpieczeństwa kompleksu pozwoli ci cieszyć się spokojem, gdy jesteś z dala od swojej posiadłości lub podczas pobytu w kompleksie.

Nowoczesny system bezpieczeństwa kompleksu pozwoli ci zachować spokój ducha, gdy jesteś z dala od swojej posiadłości lub podczas pobytu w kompleksie.

Baseny są zlokalizowane w wewnętrznej części obiektu, tworząc poczucie spokoju z zewnątrz.
Na terenie kompleksu znajdą się 3 odkryte baseny, 1 kryty basen, zjeżdżalnie wodne, spa, siłownia, bar przy basenie, plac zabaw dla dzieci, restauracja, korty tenisowe/koszykarskie/piłkarskie, strefa barbeque, kino i wiele więcej.

„By the River” oferuje swoim mieszkańcom również ekologiczny transport na prywatną plażę o nazwie Mackenzie.

„By the River” ma do zaoferowania apartamenty o różnych wielkościach.

Nr oferty: 42605

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.