Hiszpania, Communidad Valencia

 • Powierzchnia 321 - 321
 • Pokoje 6
 • Data zakończenia II/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 145 000 - 1 145 000 EUR

3 567 - 3 567 EUR / m²

Hiszpania, Communidad Valencia

Calpe Villas

Osiedle w wyjątkowej enklawie ze wspaniałymi widokami na morze i kultowy Peñón de Ifach w pobliżu miasta Calpe. Każda willa została zaprojektowana i specjalnie dostosowana do działki o ekskluzywnym designie i własnym charakterze, zintegrowana z otoczeniem, a także zaprojektowana tak, aby cieszyć się widokiem na morze i łagodnym śródziemnomorskim klimatem. Ośrodek posiada własną przystań, a także jedną z najlepszych restauracji w Calpe. Ten dom jest rozmieszczony na trzech piętrach, co czyni go praktycznym i funkcjonalnym domem. Na parterze znajduje się wejście z windą. Znajduje się tu również garaż na dwa samochody, pomieszczenie gospodarcze i apartament z jedną sypialnią, kuchnią-salonem i łazienką.

Na głównym piętrze, od wejścia uzyskujemy dostęp do holu, gdzie z przodu i po lewej stronie znajduje się część dzienna. Tutaj możemy znaleźć kuchnię całkowicie otwartą na jadalnię i salon, z którego można bezpośrednio wyjść na taras. Bezpośrednio z kuchni jest również wyjście na grilla. Po prawej stronie mamy dostęp do części nocnej podzielonej na 2 sypialnie. Główny pokój posiada indywidualną łazienkę, a także garderobę, a sąsiednia sypialnia ma również własną łazienkę. Na drugim piętrze znajduje się główna sypialnia z łazienką, a także garderobą i prywatnym tarasem z fantastycznym widokiem na morze. Na tarasie znajduje się basen z częścią relaksacyjną, gdzie można cieszyć się słońcem lub kolacją przy grillu, a także dostęp do stref ogrodowych.

Nr oferty: 42887

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.