Cypr

 • Powierzchnia 140 - 140
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia I/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

455 000 - 455 000 EUR

3 250 - 3 250 EUR / m²

Cypr

Cyprus Pervolia Residential Neighbourhood

Położona 16 km od miasta Larnaka nadmorska społeczność Pervolia jest preferowana ze względu na spokojniejsze plaże, które oferuje jej 4-kilometrowy piaszczysty odcinek, a także ciekawe, starożytne zabytki.

Wioska wzięła swoją nazwę od greckiego słowa „pervoli”, co oznacza żyzne pole, na którym rosną produkty. W starożytności należał do różnych rodzin królewskich i wyższych sfer, a dziś jest ulubionym miejscem wypoczynku mieszkańców z innych części wyspy.

Oprócz pięknej naturalnej scenerii, z której roztacza się widok na jedno z jezior w sieci Larnaka Salt Lake, wioska ma kilka innych godnych uwagi atrakcji. Słynna latarnia morska (Faros) to relikt z czasów panowania wyspy pod panowaniem brytyjskim, z kilkoma wrakami statków znalezionymi na okolicznych morzach. Stara wenecka wieża strażnicza (Rigena / Regena) jest jedną z czterech w regionie, które zachowały się w dobrym stanie i znajdują się na tematycznych trasach rowerowych. Wioska jest również stale modernizowana, z nowym nadmorskim chodnikiem ze ścieżkami dla pieszych i rowerzystów, placami, punktami widokowymi i ścieżkami prowadzącymi na plażę.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 33714

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
829477 Dom 4 140 m² 455 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.