Gdańsk, Wrzeszcz, Adama Mickiewicza

 • Data zakończenia III/2021
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Gdańsk, Wrzeszcz, Adama Mickiewicza

Dawna Poczta

Dawna Poczta to wyjątkowa w swoim rodzaju inwestycja mieszkaniowa, która doskonale wpisuje się w dzielnicę Dolny Wrzeszcz. Metamorfoza tej części Gdańska nie ustaje, eksponując wyjątkowe piękno i charakter tego miejsca. Dawna Poczta to dzieło uznanego dewelopera – Eurostylu z grupy Dom Development, spółki notowanej na GPW w Warszawie. Deweloper znany jest z jakości oferowanych inwestycji, bez względu na ich lokalizację.
Dawna Poczta łączy historię z nowoczesnością. Stanowi ją zrewitalizowany zabytkowy budynek, w którym niegdyś mieściła się poczta, połączony z nowoczesnym obiektem o wysokim standardzie.
Niezaprzeczalnym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Przekłada się ona na łatwość komunikacyjną, a także mnogość i dostępność punktów usługowych, handlowych, czy miejsc rekreacyjnych.
Nieopodal znajdują się także trzy galerie, które zapewniają takie atrakcje, czy usługi jak np. kino, bowling oraz mnóstwo markowych sklepów. Nieopodal znajduje się również uznana Politechnika Gdańska, Gdański Uniwersytet Medyczny czy Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa. Zaledwie kilku kroków dzieli osiedle od przystanków tramwajowych. Można dzięki temu szybko dotrzeć można nad morze, do Śródmieścia czy do biznesowych centrów Gdańska. Nieopodal znajduje się także przystanek SKM Wrzeszcz oraz Dworzec Gdańsk Wrzeszcz. Okolica znana jest z tzw. Miejsc z charakterem i historią. To właśnie we Wrzeszczu Dolnym można zajrzeć do starego antykwariatu, malowniczego sklepu dla artystów, odetchnąć w zabytkowym Parku Kuźniczki, czy zatrzymać się na chwilę chociaż przy fontannie pełnej opowieści.
Nie brakuje tu także licznych restauracji, klubów, punktów kulturalnych, w których toczy się życie kulturalne mieszkańców.
Na inwestycję składają się: zabytkowy, trzy – kondygnacyjny budynek z loftami oraz dwa, pięcio-kondygnacyjne nowe budynki.
W części „loftowej” jest 5 dwupoziomowych wyjątkowych mieszkań o powierzchni od 38 do 108 m2, ze świetlikami dachowymi.
W nowych budynkach znajduje się łącznie 92 mieszkania o powierzchni do 25 do 85 m2.
Między budynkami architekci zaprojektowali zielone patio. Stanowi ono kontrast dla miejskiego gwaru i zapewni relaks. Autorem projektu jest znany trójmiejski artysta o pseudonimie Elvin Flamingo, którego stalowe dzieło stanowić będzie kolejną interesującą instalację artystyczną w rejonie Dolnego Wrzeszcza.
Wnętrza Dawnej Poczty poza funkcjonalnością, charakteryzować się będą również estetyką. Wysoka jakość wykończenia sprawi, że użytkowanie odbywać się będzie w iście eleganckim stylu.

Nr oferty: 17137

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Dorota Korycka

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Zrealizowane transakcje w tej inwestycji

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.