Cypr, Larnaka

 • Powierzchnia 67 - 178
 • Piętra 1
 • Pokoje 2
 • Data zakończenia III/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

117 500 - 472 892 EUR

1 754 - 2 657 EUR / m²

Cypr, Larnaka

Intercity

Intercity to elegancka wspólnota mieszkaniowa składająca się z jedenastu budynków, zlokalizowana przy wjeździe do Larnaki.
Projekt wyróżnia się w wyjątkowy sposób spośród wszystkich budynków w okolicy poprzez liniową konstrukcję krzywych, wspólnej cechy wszystkich budynków. Intercity składa się z 11 jednostek mieszkalnych w 5 typach, oferujących 131 apartamentów.
Zaspokajających styl życia i potrzeby każdego, a wszystko to w ramach jednego tętniącego życiem osiedla. Wspólny basen, dom klubowy, plac zabaw dla dzieci i inne udogodnienia stają się miejscem, w którym mieszkańcy mają poczucie społeczności, a wszystko to w bezpiecznym otoczeniu.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 37745

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
869967 Apartament 2 1 99 m² 254 568 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.