Gdańsk, Wrzeszcz, Hugo Kołłątaja

 • Powierzchnia 66 - 72
 • Piętra 4
 • Pokoje 3 - 4
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

1 280 031 - 1 332 599 PLN

19 492 - 18 617 PLN / m²

Gdańsk, Wrzeszcz, Hugo Kołłątaja

Kamienice Kołłątaja

Kamienice Kołłątaja to unikatowe miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z tradycją. Kameralne uliczki i stare urokliwe kamienice tworzą niepowtarzalną atmosferę starego Wrzeszcza.
Dzielnica przechodząca nieustanne zmiany związane z odnawianiem kolejnych perełek architektury oferuje mieszkańcom w pełni rozwiniętą infrastrukturę (handel, usługi, kultura), doskonałą komunikację (tramwaj, kolej podmiejska, linie autobusowe) . Położenie to gwarantuje znakomity dojazd do wszystkich części Trójmiasta i ważnych węzłów komunikacyjnych takich jak dworce kolejowe czy port lotniczy.

Inwestycja składa się z dwóch nowoczesnych budynków oraz odrestaurowywanej kamienicy, które wraz z niewielką strefą wspólną zaaranżowano tak, aby idealnie wpisywały się w architekturę pięknego starego Wrzeszcza.

Na osiedlu zadbano o komfort i dobre samopoczucie mieszkańców, urokliwa strefa wspólna, pięknie zaaranżowane strefy wejścia i części wspólne, nowoczesna podziemna hala garażowa, budynki wyposażone w cichobieżne windy, pomieszczenia wspólne do dyspozycji mieszkańców, wideo-domofony oraz monitoring. Te wszystkie elementy powodują, że Kamienice Kołłątaja są idealnym miejscem do życia.

Nr oferty: 27021

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Piotr Haaza

Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Zrealizowane transakcje w tej inwestycji

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.