Lisboa, Lisboa, Ajuda

Lisboa, Lisboa, Ajuda

Muda Reserve

Muda Reserve to prawdziwie innowacyjny projekt mieszkaniowy na wybrzeżu Comporta, który oferuje to, co najlepsze w wiejskim życiu Alentejo, zaledwie rzut kamieniem od morza. Zbudowany od podstaw w naturalnym środowisku o rzadkim pięknie, czerpie inspirację z tradycyjnej wioski Alentejo, zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo współczesnego życia.

Ten wyjątkowy wybór stylu życia daje mieszkańcom szansę zamieszkania w wiosce z szeregiem wysokiej jakości funkcji, które obejmują obiekty sportowe, plac zabaw dla dzieci, przestrzeń coworkingową, restauracje, minimarkety i kaplicę. Dostępne będą również inne kluczowe usługi, takie jak czyszczenie, konserwacja i bezpieczeństwo.

Położony na wybrzeżu Alentejo, obok wioski Muda w znanej dzielnicy Comporta, Muda Reserve znajduje się około godziny od Lizbony, zaledwie 10 minut od plaży i 30 minut od kilku pól golfowych. Część dobrze zachowanego regionu, w którym typowy wiejski krajobraz Alentejo łączy się z lasami sosnowymi, wydmami i około 60 km najpiękniejszych złotych piaszczystych plaż, rezerwat Muda jest idealnym miejscem do życia lub spędzania wolnego czasu, zanurzając się w stylu życia który jest wyjątkowo spokojny i zgodny z naturą.

Nr oferty: 139185

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.