Portugalia

 • Powierzchnia 128 - 138
 • Data zakończenia III/2022
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

600 - 800 EUR

5 - 6 EUR / m²

Portugalia

Pinewood

Domy Pinewood położone są na ekskluzywnym, nowoczesnym osiedlu  w miasteczku Sagres. Aż 10 stylowych willi znajduje się na skraju małego zalesionego obszaru, wśród sosen stąd nazwa inwestycji- Pinewood, w sercu Martinhal i w ciągu jednej minuty spacerem do Village Square. Każdy dom ma swój własny ogród z trawnikiem i rodzimą roślinnością oraz podgrzewany basen. Taras sprzyja posiłkom na świeżym powietrzu, niektóre z villi mają również obszerny taras na dachu, który stanowi dodatkową prywatną przestrzeń życiową.

Domy posiadają dwie lub trzy sypialnie.

Nr oferty: 29457

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.