Cypr

 • Powierzchnia 39 - 39
 • Piętra 4
 • Pokoje 1
 • Data zakończenia IV/2023
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

247 982 - 247 982 EUR

6 359 - 6 359 EUR / m²

Cypr

QCC 2

Przedstawiamy Państwu inwestycję położoną w samym sercu Larnaki zlokalizowaną 500 metrów od plaży i 8 kilometrów od lotniska.

Są to apartamenty o przeznaczeniu inwestycyjnym, z kilkumiesięcznym pobytem właścicielskim.

6-kondygnacyjny budynek
34 apartamenty
Apartamenty typu studio, z jedną, dwiema i trzema sypialniami
Lobby
Sklepy na parterze
Współczesny i luksusowy design
(zarówno wnętrza, jak i elewacja)
Ogrody krajobrazowe na dachu
Parking dla rowerów

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 37688

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
429576 Apartament 1 4 39 m² 247 982 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.