Gdynia, Grabówek, Stanisława Wąsowicza

 • Powierzchnia 47 - 77
 • Piętra 1 - 2
 • Pokoje 2 - 4
 • Data zakończenia I/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

611 073 - 1 007 128 PLN

12 900 - 13 100 PLN / m²

Gdynia, Grabówek, Stanisława Wąsowicza

TORO

Wyjątkowa lokalizacja
Spokojna, gdyńska uliczka w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz kilku nowoczesnych budynków mieszkalnych.
Inwestycja położona będzie na uboczu, z dala od zgiełku dzisiejszego miasta.
Jednocześnie lokalizacja ta w niewielkiej odległości zapewnia wszelkie udogodnienia niezbędne do życia takie jak pełna miejska infrastruktura, usługi, sklepy, szkoły i przedszkola.
Możemy korzystać również z komunikacji miejskiej ( autobusy, skm, kolej) oraz wygodnego dojazdu do Obwodnicy Trójmiasta.
Kameralna inwestycja w niedużej odległości od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
17 apartamentów w modernistycznym budynku, nawiązującym do historycznej architektury Gdyni.

Inwestycja wyposażona w niezbędne udogodnienia dla mieszkańców takie jak winda czy hala garażowa. Instalacja alarmowa, wideodomofonowa oraz ogrodzenie całości osiedla zwiększy poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 30468

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
719550 Apartament 4 2 77 m² 1 007 128 PLN Zobacz ofertę
705729 Apartament 2 1 47 m² 611 073 PLN Zobacz ofertę
910887 Apartament 2 58 m² 742 782 PLN Zobacz ofertę
134085 Apartament 3 65 m² 834 243 PLN Zobacz ofertę

O nieruchomość

Piotr Haaza

Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.