Hiszpania, Communidad Valencia

 • Powierzchnia 340 - 340
 • Pokoje 5
 • Data zakończenia II/2024
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 750 000 - 1 750 000 EUR

5 148 - 5 148 EUR / m²

Hiszpania, Communidad Valencia

Willa w Moraira, Costa Blanca

Ta wyjątkowa willa mieści się w Moraira, sercu Costa Blanca, gdzie znajdziemy wspaniałe piaszczyste plaże i zatoczki z krystalicznie czystą wodą, piękną przyrodę i niesamowitą różnorodność gastronomiczną. Czyste powietrze obok Morza Śródziemnego i ponad 300 słonecznych dni w roku sprawiają, że Moraira jest perłą północnego wybrzeża Costa Blanca i idealnym miejscem do życia lub spędzenia wakacji. Ta willa znajduje się w jednym z najbardziej prestiżowych i cichych obszarów tego rejonu.

Willa zawiera wykończenia ze szlachetnych i wysokiej jakości materiałów. Ta luksusowa willa podzielona jest na 3 piętra z 4 sypialniami i 4 łazienkami i oferuje niesamowite widoki na morze oraz zielone i liściaste lasy sosnowe Moraira. Posiada również podziemny parking, odkryty basen bez krawędzi i ponad 150m2 wspaniałych tarasów.

Ta willa przynależy do mini-urbanizacji, w której znajdują się cztery inne, luksusowe wille.

Nr oferty: 42902

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.