Santiago do Cacém, Beja (santiago Maior e São João Baptista), Barragem de campilhas

 • Powierzchnia 45
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2025
 • Apartament Na sprzedaż

325 000 EUR

7 223 EUR / m²

Santiago do Cacém, Beja (santiago Maior e São João Baptista), Barragem de campilhas

Apartment Santiago do Cacém Barragem de campilhas

Region Alentejo oferuje spokój i ciszę, prawdziwą portugalską oazę. To właśnie w ten scenariusz wpisuje się projekt turystyczny Quinta do Zero.

Koncentrując się na zrównoważonym rozwoju i wykorzystaniu biomateriałów, znajduje się tu 27 hektarów ziemi z różnymi opcjami zakwaterowania premium:

20 apartamentów z łazienką Elegancka restauracja typu „farm-to-table” prowadzona przez szefa kuchni Michelin Basen inspirowany jeziorem Eksperymentalna strefa spa wewnątrz i na zewnątrz Miejsca na wydarzenia związane ze zrównoważonym rozwojem i programy odnowy biologicznej

Quinta dø Zero wnosi imponujące dziedzictwo Portugalii do luksusowego hotelarstwa i nie tylko. Materiały takie jak konopie i drewno są podstawą konstrukcji, podczas gdy innowacyjne i pochodzące z recyklingu biomateriały są podstawą projektu.

Nieco ponad godzinę drogi od Lizbony i kilka kilometrów od pięknych plaż Alentejo, Quinta do Zero jest doskonałą opcją inwestycyjną z bardzo atrakcyjnymi stopami zwrotu.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF30554

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.