Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Algés

 • Powierzchnia 161
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

680 000 EUR

4 221 EUR / m²

Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Algés

Apartment Oeiras Algés

Mieszkanie w Miraflores Park oznacza życie w środowisku miejskim o wysokiej jakości, w otoczeniu przyrody, bardzo blisko zielonego płaszcza Parku Naturalnego Monsanto i Parku Miejskiego Miraflores, a także, w niektórych przypadkach, ze wspaniałym widokiem na rzekę Tag. Dlatego też nowoczesne apartamenty w Miraflores Park mają duże okna o wysokich parametrach termicznych i akustycznych, które uprzywilejowują krajobraz i dostęp naturalnego światła.Miraflores Park składa się z 34 mieszkań rozmieszczonych na 10 piętrach, o typologii od 1 do 4 sypialni i powierzchni od 50 do 456 m2. Nowoczesne apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i dobrego samopoczucia, nie zapominając przy tym o funkcjonalności. Charakteryzują się one szerokimi przestrzeniami, minimalistycznym stylem i neutralnymi tonami oraz wysokiej jakości wykończeniem. Kuchnie są w pełni wyposażone w sprzęt AGD najlepszych marek. Sypialnie to w większości apartamenty z garderobami i dużą ilością miejsca do przechowywania.Nowoczesna fasada o eleganckich i stonowanych liniach sprawia, że Miraflores Park posiada 50 miejsc parkingowych i starannie urządzoną recepcję. Na szczycie budynku znajduje się salon na dachu ze wspaniałym krajobrazem, gdzie można się zrelaksować lub poćwiczyć.Dzielnica Miraflores to urokliwa i poszukiwana okolica o wyjątkowej centralnej lokalizacji. W ciągu kilku minut można stąd dojechać do centrum Lizbony i Cascais dzięki doskonałej infrastrukturze, która je otacza, takiej jak A5, CRIL i CREL. Na uwagę zasługuje również bliskość plaż linii Cascais, Passeio Marítimo de Algés i Belém.Jest to również dzielnica przyjazna rodzinom, wygodna i bezpieczna, łącząca w sobie to, co najlepsze w nowoczesnym, a zarazem skromnym stylu życia, z szeroką gamą udogodnień i usług, począwszy od sklepów, klinik i aptek, szkół, siłowni i restauracji, a także miejsc, w których można spędzić przyjemne chwile wolnego czasu.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF25175

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.