Cascais, Cascais E Estoril, Alto das flores

 • Powierzchnia 112
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

580 000 EUR

5 198 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Alto das flores

Apartment Cascais Alto das flores

Apartament z 2 sypialniami, w Cascais, w kondominium, na ostatnim piętrze, z bajecznym widokiem na morze i wspaniałą ekspozycją słoneczną, gruntownie odnowiony. Ten apartament, z prywatną powierzchnią brutto 111 m2, jest rozmieszczony w następujący sposób: – Hol wejściowy – Wyposażona kuchnia z balkonem – Pokój dzienny z balkonem wychodzącym na południe, z widokiem na morze – Sypialnia z wbudowanymi szafami i oknem z widokiem na morze – Pełna prywatna łazienka wspierająca sypialnię – Apartament z widokiem na morze i wbudowanymi szafami Mieszkanie zostało właśnie odnowione i obejmuje jedno miejsce parkingowe i miejsce do przechowywania. Znajduje się w spokojnej okolicy, w pobliżu lokalnych firm, szkół i usług. Cascais to portugalska miejscowość znana z zatoki, lokalnego biznesu i kosmopolityzmu. Uważana jest za najbardziej wyrafinowane miejsce w regionie Lisbons, gdzie dominują małe pałace oraz wyrafinowane i eleganckie budowle. Cascais może poszczycić się 7 polami golfowymi, kasynem, przystanią jachtową i niezliczonymi miejscami do spędzania wolnego czasu. Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości działającą na rynku od ponad dwudziestu lat. Skupia się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm zajmujących się aukcjami, instytucjami sztuki i nieruchomościami na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF27841

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.