Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Alto de algés

 • Powierzchnia 167
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2019
 • Apartament Na sprzedaż

950 000 EUR

5 683 EUR / m²

Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Alto de algés

Apartment Oeiras Alto de algés

Apartament z 3 sypialniami o powierzchni 167 m2, położony w Alto de Algés. Mieszkanie składa się z przedpokoju o powierzchni 6 m2, łazienki, pokoju dziennego o powierzchni 46 m2 z bezpośrednim dostępem do kuchni (20 m2). Pokój dzienny i kuchnia mają bezpośredni dostęp do balkonu o powierzchni 24 m2. Składa się również z dwóch sypialni (17 mkw + 14 mkw), 7 mkw pełnej prywatnej łazienki i 25 mkw master suite.Apartament obejmuje miejsce parkingowe dla trzech samochodów w zadaszonym parkingu, a 8 mkw przechowywania.Jest blisko do lokalnych firm, usług i transportu.Znajduje się 10 minut od Lizbony i 20 minut od Cascais.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: PF19303

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.