Lisboa, Lisboa, Avenida duque de loulé

 • Powierzchnia 96
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

835 000 EUR

8 698 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Avenida duque de loulé

Apartment Lisboa Avenida duque de loulé

GDZIE SPOTYKAJĄ SIĘ KOMFORT I LUKSUSDucado 39 oferuje wyjątkowy styl życia, miejski, wyrafinowany i wytworny, w budynku marzeń, zaprojektowanym wraz z apartamentami w najdrobniejszych szczegółach i wyposażonym w stałą obsługę konsjerża.Doskonałości tej dopełnia centralna lokalizacja, w pobliżu wszystkich udogodnień.Przy Avenida Duque de Loulé, gdzie odnowione i nowe budynki doskonale się komponują, Ducado 39 doskonale pasuje do tego historycznego adresu, jako obiekt ponadczasowy, inspirowany wspomnieniami, ale przygotowany na przyszłość. To oaza komfortu i elegancji, która pozwala poczuć prawdziwy puls życia miasta.NOWOCZESNOŚĆ I PERFEKCJAApartamenty w Ducado 39 są podzielone na 7 pięter i mają od 1 do 3 sypialni, w tym jeden duplex z 1 sypialnią i penthouse. Wszystkie mają bardzo przestronne pokoje, a ich łączna powierzchnia brutto waha się od 70 do 253 m2.Powierzchnie w Ducado 39 są przyjemne i stworzone do życia. W każdej przestrzeni i pomieszczeniu królują doskonałe materiały i wykończenia, z dopracowaniem każdego szczegółu i nowoczesnymi elementami, które zwiększają naturalne oświetlenie.Prywatny parking i stałe usługi konsjerża to kolejne atrakcje, które ułatwiają życie mieszkańcom.Penthouse posiada również basen i taras ze wspaniałym widokiem na rzekę Tag.W Avenida Duque de Loulé, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic stolicy Portugalii, znajduje się jedna z arterii łączących się z osiedlem Marquês de Pombal, w pobliżu innych ważnych miejsc, takich jak Avenida da Liberdade, Saldanha i Chiado.Stąd można dotrzeć pieszo do kilku ważnych miejsc, które korzystają z tego, co Lizbona ma najlepszego do zaoferowania. Istnieje wiele możliwości: możesz liczyć na szeroką gamę udogodnień, usług i sklepów znajdujących się bardzo blisko domu. Wyobraź sobie, że mieszkasz o krok od najlepszych restauracji, sklepów, teatrów, usług, obszarów historycznych i wielu innych doświadczeń.Tutaj są również skoncentrowane kilka opcji transportu publicznego, z metra, przystanków autobusowych lub postojów taksówek, a niektóre z ważnych dostępności do poruszania się w i z miasta, będąc zaledwie 15 minut od międzynarodowego lotniska Lisbon.Lisbon jest jednym z najbardziej pożądanych miast do życia w i jako cel podróży. Jest to stolica, która z dumą eksponuje swoją przeszłość, ale codziennie prezentuje innowacje, kulturę i nowe doświadczenia.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF25806

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.