Lisboa, Lisboa, Avenidas novas

 • Powierzchnia 55
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

510 000 EUR

9 273 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Avenidas novas

Apartment Lisboa Avenidas novas

Lizbona przekształca się w bardziej zrównoważoną stolicę, w której jest więcej miejsca na ścieżki rowerowe i tereny zielone. Ze względu na prestiżową lokalizację przy Avenida António Augusto Aguiar, osiedle AURORA znajduje się w czołówce miejskich przemian dla tych, którzy chcą żyć zdrowiej i bardziej zrównoważenie. Mieszkanie w AURORZE to doświadczanie tego, co stolica ma najlepszego do zaoferowania – od tradycyjnych portugalskich ulic po odnowione centra – w tym budynku znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby poruszać się po mieście w nowy, bardziej świadomy i ekologiczny sposób.Od świata kultury po noc tradycji lizbońskich – w rezultacie powstał zestaw atrakcji, który nikogo nie pozostawia obojętnym. Od Parque Eduardo VII, przez Saldanha, po Fundację Calouste Gulbenkian – projekt AURORA jest bliski kontrastom Lizbony, które odnawiają się każdego dnia. Od historycznej Lizbony po jej nowoczesną stronę, ciesz się tym, co miasto ma najlepszego do zaoferowania.Inwestycja obejmuje 36 jednostek mieszkalnych z 16 apartamentami z jedną sypialnią, 14 z dwiema sypialniami, 4 z trzema sypialniami i 2 penthouse’y z trzema sypialniami – wita budynek, który organicznie metamorfozuje się z miastem, w rzeźbę uwiecznioną ręką Leopoldo de Almeidy, jednego z wielkich prekursorów nurtu Suave Portuguese. Szlachetne materiały, funkcjonalne i delikatne przestrzenie oraz duże metraże sprawiają, że każdy apartament jest miejską oazą dla jego mieszkańców.Mieszkanie w AURORZE to doświadczenie centrum miasta, gdzie na każdej mijanej ulicy można poczuć serce Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF26229

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.