Lisboa, Lisboa, Avenidas novas

 • Powierzchnia 113
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

820 000 EUR

7 275 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Avenidas novas

Apartment Lisboa Avenidas novas

W sercu klasycznej Lizbony wyłania się nowoczesna wizja. Budynek zaprojektowany z myślą o wygodzie i wymaganiach życia w mieście od 2021 roku. Cichy, ale centralnie położony. Towarzyski, ale ekskluzywny. Projekt Linea to kreatywna odpowiedź dla tych, którzy szukają pełnego, aktywnego i szczęśliwego życia. Teraz aleje znów są nowe. Inwestycja składa się z 36 mieszkań w typach od T1 do T4 duplex, a niektóre z nich to wille z prywatnym basenem. Wszystkie lokale posiadają balkony, miejsce do przechowywania i zarezerwowany parking. Doskonałe kondominium oferuje takie udogodnienia jak sauna, łaźnia turecka i siłownia, w połączeniu z wzorcowym projektem i jakością wykończenia każdego apartamentu. Położone przy 5 de Outubro, jednej z najbardziej emblematycznych alei mieszkalnych w Lisbonie, Linea zaprasza do spokojnego, rodzinnego życia, łącząc prywatność i komfort rezydencji z urokiem okolicy.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF26346

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.