Andalusia, Málaga, Bahía de marbella

 • Powierzchnia 119
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

980 EUR / tyg.

9 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Bahía de marbella

2 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in Bahía de Marbella

Położony w Gran Bahía, w strzeżonym kompleksie, blisko centrum miasta i zaledwie kilka kroków od najpiękniejszych piaszczystych plaż, jakie Marbella ma do zaoferowania. Kompleks posiada piękne ogrody, 5 różnych basenów, w tym jeden podgrzewany, oraz 24-godzinną ochronę. Ta nieruchomość na parterze oferuje duży salon z jadalnią, przestronny taras z prywatnym ogrodem i bezpośrednim dostępem do basenu. Jest tu w pełni wyposażona kuchnia z kącikiem śniadaniowym, toaleta dla gości i 2 sypialnie z łazienkami. Idealna nieruchomość, aby cieszyć się wakacjami w Marbelli!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3886060

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.