Lisboa, Lisboa, Beato

 • Powierzchnia 145
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

860 000 EUR

5 932 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Beato

Apartment Lisboa Beato

Region Beato jest jednym z obszarów stolicy o największym potencjale kulturalnym i artystycznym, zakładając się jako modna lokalizacja, odnowiona i zaprojektowana na przyszłość. Projekt Beato Quarter wnosi nowe życie do kompleksu Convento do Beato, z budową 5 budynków mieszkalnych, zaprojektowanych dla różnych potrzeb i wymagań każdego mieszkańca.Apartamenty są rozmieszczone między typologiami T1 do T5 duplex, niektóre z terenem zewnętrznym i wszystkie z parkingiem. Z najwyższym wykończeniem, wszystkie jednostkiWspólny ogród, z kolei, zaprasza na specjalne chwile wypoczynku i relaksu.A ponieważ troska o środowisko naturalne jest również obecna w Beato Quarter, oprócz standardowego parkingu, istnieje również parking dedykowany pojazdom elektrycznym.Położony nad rzeką Tag, między Parque das Nações i historycznym centrum centrum Lizbony, Beato Quarter składa hołd tradycji stylu przemysłowego obszaru, z eleganckimi i wyrafinowanymi fasadami z cegły. Restauracje, kluby, galerie sztuki, kawiarnie, przestrzenie cowork, sklepy meblowe, wśród innych usług i udogodnień, aby mieć wszystko w odległości zaledwie kilku minut.Lizbona jest stolicą Portugalii i centrum wielowymiarowego regionu, który przemawia do różnych smaków i zmysłów. W mieście, które z czasem otrzymało wiele różnych kultur z odległych miejsc, nawet dziś można jeszcze poczuć oddech wsi w każdej zabytkowej dzielnicy.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Alarm

Nr oferty: PF27467

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.