Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 117
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

1 000 EUR / tyg.

9 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

2 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in Benahavís

Apartament na parterze, Benahavís, Costa del Sol.
2 Sypialnie, 2 Łazienki, Zbudowany 117 m², Taras 23 m².
Ustawienie : Frontline Golf, Close To Golf, Close To Schools, Urbanisation.
Stan : doskonały.
Basen : wspólny, kryty, ogrzewany, basen dla dzieci.
Kontrola klimatu : Klimatyzacja, ogrzewanie U/F, łazienki U/F/H.
Funkcje : Zadaszony taras, Siłownia, Sauna, Pomieszczenie gospodarcze, Łazienka, Marmurowe podłogi, Podwójne szyby.
Umeblowanie: w pełni umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: wspólny, prywatny.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą, 24-godzinna ochrona.
Parking: podziemny.
Media : Prąd, woda pitna.
Kategoria: Okazja.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R2811770

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.