Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 122
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 120 000 EUR

9 181 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

3 bedrooms Property for sale in Benahavís

Marbella Club Hills: Gotowy do zamieszkania luksusowy apartament willowy w Marbella Club z prywatnym basenem (odsprzedaż)
Marbella Club & Puento Romano Hotels (Marbella Club Group) dokładnie wiedzą, czego potrzebują ich goście. Przekładają to nie mniej niż 17 luksusowych willi i 110 apartamentów willowych w projekcie o tej samej nazwie: Marbella Club Hills, które oferują ten sam styl, elegancję i luksus dla właścicieli i mieszkańców. Ten konkretny apartament willowy ma 180° panoramiczny widok na golf, góry i morze!
Prywatny podgrzewany basen, kuchnia Gaggenau, przestronne tarasy i fantastyczne widoki sprawiają, że ten apartament jest absolutnie jedyny w swoim rodzaju! Wykończenia, takie jak pokrycia ścienne, zasłony, audio & wideo, są wszystkie z najwyższym wykończeniem. Meble nie są zawarte w cenie, ale mogą być opcjonalnie zakupione.
Elegancka architektura projektu została zaprojektowana tak, aby przemówić do wyrafinowanego oka. Widok na Morze Śródziemne jest centralny, za pomocą dużych okien od podłogi do sufitu i drzwi patio zaprojektowane, aby zalać przestrzenie wewnętrzne z naturalnego światła i zapewnić dostęp do pięknych prywatnych tarasów. Projekt cieszy się bardzo ekskluzywną siłownią, wellness, podgrzewanym basenem zewnętrznym i dużą dawką uroku!
Filozofia projektu opiera się na szacunku dla natury, otoczona w pięknym zielonym krajobrazie, a z drugiej strony spektakularne widoki na obfite Morze Śródziemne. Marbella Club Hills znajduje się w Benahavis, tuż u stóp klubu golfowego Marbella Club.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4154785

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.