Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 219
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

2 450 000 EUR

11 188 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

4 bedrooms Penthouse for sale in Benahavís

Witamy w The View Marbella – nowym projekcie składającym się z 49 przestronnych apartamentów i penthouse’ów, rozmieszczonych w siedmiu blokach. Wyjątkowo położony na wzniesieniu nad słynną doliną golfową Marbellas, na wzgórzach Benahavís z niesamowitymi panoramicznymi widokami, które rozciągają się na Morze Śródziemne i nie tylko.
The View Marbella oferuje domy z 2, 3 lub 4 sypialniami z przestronnymi przestrzeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Nieruchomości zostały zaprojektowane tak, aby zoptymalizować wykorzystanie przestronnych wnętrz i naturalnego światła. Najnowsze technologie stworzą komfortowy dom, a także najwyższej jakości materiały i wyposażenie, które zostały starannie dobrane przez zespół projektowy.
Nieruchomości zostały zaprojektowane tak, aby zoptymalizować wykorzystanie przestronnych wnętrz i naturalnego światła. Najnowsze technologie pozwolą stworzyć komfortowy dom, a także najwyższej jakości materiały i wyposażenie, które zostały starannie dobrane przez zespół projektowy. Właściciele mają do dyspozycji pełną gamę udogodnień związanych ze stylem życia, w tym całodobową ochronę, konsjerża, pralnię chemiczną, transport i prywatnego szefa kuchni. Można również korzystać z klubu zdrowia, który obejmuje pełne spa, siłownię oraz kryte i odkryte baseny. Znajduje się tam również strefa dla dzieci, dzięki czemu każdy członek rodziny ma swoją przestrzeń do zabawy. Osiedle otoczone jest bujnymi ogrodami i basenami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji i cen.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4273447

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.