Andalusia, Málaga, Benavista

 • Powierzchnia 51
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

165 000 EUR

3 236 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Benavista

One bedroom Ground Floor Apartment for sale in Benavista

ZAREZERWOWANE
Fantastyczny apartament z jedną sypialnią w ogrodzie w zamkniętym kompleksie popularnym wśród mieszkańców i właścicieli drugich domów. Bardzo blisko restauracji, kawiarni, sklepów, supermarketów i kortów tenisowych, jak również El Paraiso Golf i transportu publicznego.
Apartament znajduje się na parterze i jest łatwo dostępny z różnych parkingów wokół kompleksu. Jest jasny i przyjazny w środku i jest w stanie do zamieszkania.
Korzystając z dużej ilości naturalnego światła, salon i amerykańska kuchnia prowadzą do prywatnego, południowego ogrodu, który jest idealny do opalania lub dla dzieci i zwierząt domowych do zabawy. Ten ogród jest do prywatnego użytku przez właściciela mieszkania, ale jest utrzymywany przez ogrody społeczności.
Wracając do środka, łazienka została zmodernizowana i posiada prysznic. Sypialnia jest duża i ma wielką przestrzeń szafy. Klimatyzacja została zainstalowana, a właściciel jest gotów sprzedać nieruchomość umeblowaną lub nieumeblowaną.
Kompleks posiada basen, który znajduje się zaledwie kilka kroków od apartamentu, jak również bezpieczny parking lub parking przy ulicy bardzo blisko.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4151788

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.