Lisboa, Lisboa, Braço de prata

 • Powierzchnia 76
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2020
 • Apartament Na sprzedaż

520 000 EUR

6 825 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Braço de prata

Apartment Lisboa Braço de prata

Miasto Lizbona i obszar Prata zawsze miały siebie nawzajem. Zjednoczeni przez rzekę, zainspirowani światłem, oczarowani widokiem, spadkobiercy wyjątkowego nabrzeża. Z jednej strony jest rzeka Tag i wyjątkowy urok ulic, które łączą historyczne obszary Lizbony, takie jak Terreiro do Paço, Alfama i Marvila. Po drugiej stronie znajduje się więcej rzeki Tag i scena dla wystawy, której świat nie zapomni.Między tymi dwoma światami jest nabrzeże rzeki, gdzie Renzo Piano, włoski architekt nagrodzony nagrodą Pritzkera, postanowił zaprojektować to, co niektórzy uważają za przełomowy projekt, inni za dzieło sztuki: jego apartament. Prata Riverside Village dzieli się na 3 wyjątkowe projekty:Living at WEST to wybór wyjątkowego budynku, eklektycznego w opcjach – od T0 do T3 – ale zgodnego w komforcie i jakości jego apartamentów, stworzonego, wymarzonego, dla wymagań współczesnego życia.Inspirowany Lizboną, URBAN to wyjątkowy budynek w nowej, rewelacyjnej dzielnicy nad rzeką. Ekskluzywnie zaprojektowany dla preferencji i stylu życia millenialsów, z lokalami T0, T1 i T2 doskonale zaprojektowanymi dla współczesnego życia – solo lub jako para, do zamieszkania lub inwestowania.Last but not least, SQUARE to najnowsza koncepcja dostępna w Prata Riverside Village. Zróżnicowany zestaw apartamentów T1, T2 i T3, z różnymi układami dostępnymi w każdej typologii, co dodaje do już uznanego komfortu i jakości rozwoju w bardzo centralnej lokalizacji, obok głównego placu dzielnicy.Praktyczne i funkcjonalne życie, ale ze smakiem, sztuką i inspiracją w każdym szczególe.Zawsze z najwyższą trwałością energetyczną i bardzo wysokim poziomem komfortu akustycznego i termicznego, aby podnieść poziom dobrego samopoczucia, każdego dnia w roku.Balkon rano, okno salonu podczas lunchu, park na świeżym powietrzu między końcem dnia a początkiem nocy. W Prata Riverside Village każda chwila ma swój unikalny widok, który możesz zapisać, podzielić się nim lub po prostu cieszyć się nim.Wszystkie apartamenty mają widok na rzekę, ale każdy z nich ma swoje własne światło. Mieszkanie w dziele sztuki zwanym Prata Riverside Village jest właśnie takie, ma niepowtarzalne szczegóły.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF21666

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.