Málaga, Manilva, Casares playa

 • Powierzchnia 78
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

154 900 EUR

1 986 EUR / m²

Málaga, Manilva, Casares playa

2 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in Casares Playa

Piękny apartament z 2 sypialniami i 2 łazienkami w uprzywilejowanej lokalizacji, zaledwie 10 minut spacerem do rajskiej plaży La Sal, Casares Playa.
Mieszkanie posiada niedawno odnowioną niezależną kuchnię w pełni wyposażoną w urządzenia najlepszych marek.
Jego zaletą jest to, że jest skierowany na południowy zachód, więc ma naturalne światło przez większość dnia, oprócz oszczędności energii, które to pociąga za sobą.
Wspólnota cieszy się rozległymi ogrodami, doskonale utrzymanymi i pielęgnowanymi przez zespół ogrodników, a także dużym basenem i basenem dla dzieci.
Jest to idealna nieruchomość dla miłośników golfa, ponieważ znajduje się w niewielkiej odległości od jednych z najlepszych pól golfowych w okolicy.
W odległości spaceru można skorzystać z różnych restauracji oraz różnych ośrodków sportowych i szkoleniowych.
W cenę wliczone jest duże miejsce garażowe i pomieszczenie gospodarcze.
Orientacja: Zachód.
Stan: doskonały.
Basen: wspólny, basen dla dzieci.
Klimatyzacja : klimatyzacja.
Widoki : Ogród.
Cechy : Covered Terrace, Lift, Fitted Wardrobes, Private Terrace, WiFi, Storage Room, Ensuite Bathroom, Marble Flooring, Double Glazing, Fiber Optic, Handicap access.
Meble: opcjonalnie.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: wspólny.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą, telefon wejściowy.
Media : Prąd.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4144000

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.