Alcácer do Sal, Comporta, Comporta

 • Powierzchnia 45
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

385 000 EUR

8 481 EUR / m²

Alcácer do Sal, Comporta, Comporta

Apartment Alcácer do Sal Comporta

Apartament z 1 sypialnią o powierzchni 44 m2, zupełnie nowy, z tarasem o powierzchni 30 m2, w Comporta, w pobliżu najlepszych plaż w kraju i znajduje się w rozwoju Almalusa Comporta. Położony w rejonie słynącym z klimatu i kilometrów białych, piaszczystych plaż, jest to nowy projekt turystyczny dla inwestycji, który oferuje zestaw usług zaprojektowanych z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu: Recepcja, lobby, sklep, piekarnia/ciastkarnia, sala śniadaniowa, biblioteka, pomieszczenia dla personelu, garaż, siłownia ze strefą masażu i jogi, basen i dach ze strefą barową.Kwalifikuje się do Golden Visa 400 000.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Taras
 • Umeblowanie

Nr oferty: 60902

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.