Andalusia, Málaga, Costalita

 • Powierzchnia 156
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 950 000 EUR

12 500 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Costalita

3 bedrooms Apartment for sale in Costalita

WSPANIAŁY APARTAMENT POŁOŻONY W PIERWSZEJ LINII PLAŻY W NOWOCZESNYM STYLU I DOSKONAŁEJ JAKOŚCI. ZNAJDUJE SIĘ W URBANIZACJI COSTALITA DEL MAR, 5 MINUT OD PUERTO BANÚS I 15 MINUT OD CENTRUM ESTEPONY. SKŁADA SIĘ Z: PRZEDPOKOJU, DUŻEGO SALONU / JADALNI Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO TARASÓW, W PEŁNI WYPOSAŻONEJ KUCHNI, 3 SYPIALNI I 3 ŁAZIENEK. PRYWATNY GARAŻ I POMIESZCZENIE GOSPODARCZE. URBANIZACJA POSIADA WSPÓLNY BASEN I DUŻE, BARDZO ZADBANE OGRODY. APARTAMENT JEST CAŁKOWICIE ODNOWIONY I ZOSTANIE UKOŃCZONY W LISTOPADZIE 2022 ROKU.
POWIERZCHNIA ZABUDOWY: 156 M2 + 50 METRÓW TARASÓW.
KOSZTY WSPÓLNOTY: 250/M. IBI: 1,300/A

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4124428

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.